Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
256 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
9,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Fir Branches
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s kvetinovým vzorom, 45x35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Bistrot
Plastové, 28,5x44 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Candy Cane
4 ks, bavlnené, možnosť prania, pruhované, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Pastel Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Pepita
Ø 38 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Palam
Jutové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Golden Fall
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Marble
Plastové, so vzorom kameňa, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Pepita
Ø 38 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Cadocha
Plastové, s vianočným motívom, s potlačou, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie Crystalline
Látkové, možnosť prania, s vianočným motívom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Sun
Z morskej trávy, pruhované, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Prestieranie Mala
S prímesou juty, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Mogador
S prímesou juty, ø 38 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Uya
2 ks, z morskej riasy, kockované, 33,5x49 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,69 €
s kódom
15,86 € bez kódu
7,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Beton Cire
Plastové, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, 28,5x43,5 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ego Dekor
Prestieranie Indi
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
8,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Darcy
Plastové, s kvetinovým vzorom, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Prestieranie
Bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
IHR
Prestieranie Mohana
S prímesou bavlny, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Levander
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Dinosaurs
8 ks, papierové, vyfarbovacie, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom