Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
256 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Heart Hippo
Z eko kože, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Merry Blue Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Prestieranie Liv
Bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, látkové, 30x46 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Fallon
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diner
Jutové, s nápismi, 30x45 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Nutcracker
Bavlnené, s vianočným motívom, 46x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Misty Rose
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Madison
Prestieranie Capri
Látkové, možnosť prania, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Ashes of Roses
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
5
6
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom