Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Príbory
Príbory
...
Stolový riad a servírovanie
Príbory
Príbory so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Typ príboru
Farba
Materiál príboru
Súprava
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
101 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Príbor Monroe
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
ONA
Kávové lyžičky v súprave Tilly
Pre 6 osôb, 6 ks, sklenené
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, modré
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, jantárové
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, žlté
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, zelené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Paličky v súprave Panda
Pre 2 osoby, 2 ks, drevené, zelené
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Paličky v súprave Dog
Pre 2 osoby, 2 ks, drevené, v prírodnej farbe
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Dezertné lyžičky v súprave Serve
6 ks, v zlatej farbe
Na sklade
16 €
s kódom
20 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Steakové nože v súprave Carne
4 ks, oceľové, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
27,84 €
s kódom
34,80 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Dezertné lyžičky v súprave Serve
6 ks, v striebornej farbe
Na sklade
15,04 €
s kódom
18,80 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, matne čierny
Doručenie od 23. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Príbor Aura
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne zlatej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Príbor Sierra
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kulig
Príbor Luce
Pre 4 osoby, 24 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kulig
Príbor Luce
Pre 4 osoby, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kulig
Dlhé lyžičky v súprave London
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kulig
Kávové lyžičky v súprave London
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kulig
Dezertné vidličky v súprave London
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, hnedý/v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, svetložltý/v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, svetlomodrý/v striebornej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Paličky v súprave The Essentials - Dumpling Tools
Pre 4 osoby, antikoro, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Paličky v súprave The Essentials - Ramen Tools
Pre 2 osoby, antikoro/bambusové, modré
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Dlhé lyžičky v súprave Rainbow
Pre 4 osoby, 4 ks, sklenené
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Sakura
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový, v prírodnej farbe
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Kyoto
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sass & Belle
Podložka na paličky Cat
Pre 5 osôb, 2 ks, z porcelánu, biela/oranžová
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Pastel
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Hestia
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v medenej farbe
(4)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Hestia
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, čierny
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Bronte
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Bronte
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, čierny
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Príbor Grand Cru
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, čierny
(2)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Príbor Skandi
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, čierny/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Dezertné vidličky v súprave Black
Pre 2 osoby, 2 ks, antikoro, čierne
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Príbor Mano
16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Steakové príbory v súprave
Pre 4 osoby, 8 ks, antikoro, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Dezertné vidličky v súprave The Essentials Cake Tools
Pre 6 osôb, antikoro, biele
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Sushi súprava The Essentials Sushi Tools
Pre 4 osoby, antikoro/bambusová, tyrkysovomodrá
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Polievková lyžica
Pre 5 osôb, drevená, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Taniere
Poháre a poháriky
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Čierne príbory
Príbory v súprave
Antikoro príbory
Plastové príbory
Príbory v striebornej farbe
Príbory v zlatej farbe