Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
47 010 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Nástenka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Bernie
2 ks, drevené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Sword
Čierne, kovové, LED, 10x62x7 cm
(3)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Old fashioned
2,2 l, na sušienky, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Brick
Plastový, sivý, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Kreatívna súprava Fairies in the Garden
Vhodný vek 3+
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Drevená, 4x10 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Royal
Prateľná, 40x60 cm
(46)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Without Wine
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(155)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Stan
Sivý, 45 l
(14)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Vstavaný, v lesklej striebornej farbe, 5 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Metro
Kovový, biely, šírka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
700 ml, cestovná, tritánová, šalviová zelená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Gardinia
Garniža Kreta
Roztiahnuteľná, kovová, krémovobiela, 120 - 210 cm
(7)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Wave
Nástenné, 50x142 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Elevated Classic Numbers
Nástenné, ø 33,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Lavór Sira
Plastový, biely/sivý, 8 l, 32,5x39 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Free
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 75x150 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Levante
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 36x17 cm, výška 79 cm
(10)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Bluey Skate
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, modré
(4)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 135x200 cm
(14)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kožušina
Syntetická, sivá, 60x90 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Silex
Zelená/v tmavo prírodnej farbe, 20x30x55 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Boho
Prateľný, syntetický, bez vlasu, antracitový, 120x160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
2 ks, závesné, plastové, biele
(13)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Spoločenská hra What am I?
Vhodný vek 4+
(15)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza Mimi
Keramická, svetlomodrá, 14x15,5 cm, výška 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Otočný, plastový, ø 23,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Takamaka
Nástenné, ø 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, ružová, 50x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Iba na Bonami
Bonami Selection
Koberec Morra
Syntetický, shaggy, 160x230 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Misky v súprave
2 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 100 ml, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Unidance
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na zips, ružová, flanelová, 140x200 cm
(4)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Calabria
Čierny, kovový, LED, prenosný, so solárnym panelom, IP44, ø18,5x20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Gordon
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 35 cm, dĺžka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,03 €
s kódom
27,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Na sklade
15,69 €
s kódom
18,46 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Lacey
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 1,3 l, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Zikzak
Prateľný, bavlnený, bez vlasu, hnedý, 97x150 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(10)
Na sklade
18,07 €
s kódom
21,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
1
...
252
253
254
...
980
Načítať viac