Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 942 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Grato Cuckoo
Kyvadlové/nástenné, výška 33 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetlohnedý, 140x245 cm
(1)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Taupe, 10x95 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Small Flip
Digitálne/stolové, výška 16,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Makamii
Rohová pohovka Kuki
Ženilková, rozkladacia, pravý roh/s leňoškou, zelená, trojmiestna, šírka 275 cm, hĺbka 160 cm, hĺbka sedadla 63 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 081,65 €
s kódom
2 449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčné stolíky v súprave Elmima
2 ks, ratanové, v prírodnej farbe, ø 66 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meise Möbel
Detská posteľ Fun
90x200 cm, rohová, s úložným priestorom, s roštom, s USB portom, béžová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
798,15 €
s kódom
939 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Adria
Látkový, čierny, 48 l
(97)
Na sklade
31,25 €
s kódom
36,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, výška 19 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Samaya
Závesný systém tyč, štruktúrovaný, béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 50x30 cm, výška 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
104,55 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Fluffy
Syntetický, shaggy, biely, 200x290 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
147,90 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Moonia
Matrac Nordic Flex
180x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/termoregulačný, z HD peny, hrúbka 21 cm, nosnosť 180 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Mini
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Tunel Fluffy
Látkový, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkym vlasom, tmavosivý, 160x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Nazca
Rýchloschnúca, z kremeliny, béžová, 50x80 cm
(1)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Fjällbacka
Čierne, kovové, ø12x19,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Pohlcovač vlhkosti Cat
Tmavosivý
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 140x200 cm
(138)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Compactor
Háčik Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Vae
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Clyde Cast
Syntetický, bez vlasu, sivý, 63x120 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,67 €
s kódom
19,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš Nyla
Na spanie, 40x80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Remember
Stolová lampa Fungo
Zelená, kovová, LED, so stmievačom, ø19x18 cm
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pantone
Hrnček Light Pink 182
375 ml, porcelánový, ružový
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,44 €
s kódom
21,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Nordic blue
500 ml, cestovná, tritánová, svetlomodrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,85 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-15 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(6)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Miuus
Prateľný, syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Star
Plastová, 11,5 cm
(6)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Pastel Dots
Bodkovaný, biely/svetlosivý, 180x200 cm
(5)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Carezza
Celoročná, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Červená
Na sklade
Posledný kúsok
296,65 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cam Cam Copenhagen
Žinky v súprave Augusta
4 ks, béžové, z bio bavlny, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,93 €
s kódom
19,92 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Cimmi
Z recyklovanej bavlny, červená/béžová, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,36 €
s kódom
32,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Casilla
Prešívaná, biela/sivá, 220x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Háčik Flip
Nástenný, kovový, červený
Na sklade
Posledné kúsky
31,21 €
s kódom
36,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Poirino
S prímesou bavlny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Stolová lampa Brady
Zelená/krémovobiela, keramická, ø25x68 cm
Na sklade
Posledný kúsok
175,10 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak School
S poličkou, z dubového dreva, v prírodnej farbe/taupe, šírka 78 cm, výška 29,5 cm, hĺbka 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
348,50 €
s kódom
410 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, hnedé, ø 32 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Kúpeľňová predložka Gobo
Prateľná, textilná, modrá, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,18 €
s kódom
29,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Hot Air Ballon
3 ks, nástenné, z bukového dreva
Na sklade
Posledný kúsok
21,66 €
s kódom
25,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
264
265
266
...
978
Načítať viac