Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
47 035 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetlozelená, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Vitaus
Behúň Consuela
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 80x300 cm
(162)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Stripes
2 ks, s vekom, kartónové, svetlomodré, 31x40x21 cm
(12)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Illustrated Autumn
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 80 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš Nyla
Na spanie, 40x80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 20x10 cm, výška 7 cm
(150)
Na sklade
Posledné kúsky
11,74 €
s kódom
13,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v tmavo prírodnej farbe, ø 10 cm
(7)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Bali
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, biely/zelený, ø 200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská polica Preet
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 31 cm, hĺbka 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Kreatívna súprava Cross-stitch Kit Blue Bird
Vhodný vek 5+
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest Prep&Store
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28,5 cm, objem 5 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Zephyr
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 120x170 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Star
Plastová, 11,5 cm
(6)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Minerals
Ručne tkaný, s prímesou vlny, bouclé, bez vlasu, tmavosivý, 120x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
191,25 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, sivý, 5 l
(54)
Na sklade
Posledné kúsky
17,55 €
s kódom
20,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Súprava koreničiek
6 ks, sklenené
(3)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Lilo and Stitch "Blue"
Fleecový, modrý, 40x40 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Hrnček Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
80x80 cm, výška 40 cm
(80)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (12)
-15 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Globus
Čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 20x20x20 cm
(4)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Louie
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová/béžová, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/modré, 135x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Skrinka na topánky Bahari
S lavicou, bambusová, povrchová úprava: lakovanie, matná, hnedá, počet párov topánok 4 , šírka 50 cm, výška 45 cm, hĺbka 33 cm
(143)
Na sklade
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Kvetináč
Keramický, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Tanierik na šperky Heart
8x10 cm, výška 1 cm
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Naia
Čierny, 40x50 cm, výška 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Sunnylife
Nafukovací kruh Ring Disco
Ø 108 cm
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Gingko
Svetelná dekorácia Booklight
Hnedá, z orechového dreva, LED, prenosná, na USB, s ohýbateľnou konštrukciou, 21,5x2,5x17 cm
(40)
Na sklade
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Zásuvka pod detskú posteľ Dallas
Z masívu borovica, biela, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny New Classic
Nástenné, ø 40,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, sivomodrá, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Lékué
Kanvica na čaj
500 ml, so sitkom, sklenená, svetlohnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,33 €
s kódom
30,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavosivý, 5 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Košík Bamboo
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(3)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Gordon
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 35 cm, dĺžka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,03 €
s kódom
27,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Ladelle
Termohrnček Eco
350 ml, keramický, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Tall Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 2 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
265
266
267
...
980
Načítať viac