Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 947 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 9,5x9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Passata
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Sunset
Prateľná, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Leaf
Z morskej trávy, 32x49 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský vankúšik Sausage Dog
S odnímateľným poťahom, s prímesou bavlny, 50x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Sausage Dog
Červená/modrá, 3 l
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Sausage Dog
2 ks, antikoro
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Sausage Dog
Červená/krémovobiela, 3 l
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský kufrík Fairies in the Garden
Kovový, s potlačou, tmavomodrý, 19x8x17 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rohožka Garden Birds
Z kokosového vlákna, v mentolovej farbe, 43x73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Heart
Prateľná, červená/biela, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Flowers
Prateľná, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Paličky v súprave Delicate
Pre 5 osôb, 5 ks, drevené, v prírodnej farbe
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, bodkované, biele/sivé, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, flanelové, khaki, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 229x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, svetlosivý, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, sivobéžový, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, vínovočervený, 140x270 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Beau Floral
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 190x290 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Hi
Oceľový, matne čierny, 4 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Nákupná taška MF Joy-1800
Na kolieskach, 32 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Nákupná taška
(8)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Stolová lampa Munoz
Zelená, kovová, LED, ø13x21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Cherie
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, pruhované, zelené/ružové, 200x220 cm
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Kimono
Veľkosť S/M, mušelínový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Micadoni
Modulárna rohová pohovka Lupine
Zamatová, pravý roh/ľavý roh/variabilná/do L, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, modrá, viacmiestna, šírka 309 cm, hĺbka 309 cm, hĺbka sedadla 68 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 831,20 €
s kódom
3 539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Myra Slim Line
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, zamatová, tmavosivá
Na sklade
Posledné kúsky
1 263,20 €
s kódom
1 579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Matrac je súčasťou (2)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Myra Bold
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
1 359,20 €
s kódom
1 699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Matrac je súčasťou (2)
+ Typ čela postele (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Myra Pillow
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, menčestrová, taupe
Na sklade
1 319,20 €
s kódom
1 649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Matrac je súčasťou (2)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Thessa Bold Line
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, z textílie buklé, v horčicovej farbe
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
1 335,20 €
s kódom
1 669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Matrac je súčasťou (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Myra Bold
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, zamatová, tmavosivá
Na sklade
Posledné kúsky
1 359,20 €
s kódom
1 699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Matrac je súčasťou (2)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Thessa Bold
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, zamatová, tmavosivá
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
1 335,20 €
s kódom
1 669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Matrac je súčasťou (2)
+ Typ čela postele (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Thessa Bold Line
180x200 cm, s úložným priestorom, s matracom/s roštom, čalúnená, zamatová, tmavosivá
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
1 335,20 €
s kódom
1 669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Matrac je súčasťou (2)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Indara
V dekore jaseňa, 90x160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Koberec Takashi
Ručne tkaný, vlnený, bouclé, bez vlasu, okrúhly, svetlosivý/slonovinový, ø 200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detské tienidlo Ciral
Biele/modré, látkové, ø40x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,85 €
s kódom
33,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kreslo Arty
Rozkladacie, s odnímateľným poťahom, v horčicovej farbe, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Výhodná cena
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Zia Trellis
Syntetický, bez vlasu, žltý/modrý, 80x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Dekoračný vankúš Jaipur Chunky Waffle
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Muscat Waffle
Závesný systém tyč, béžová, 140x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Miska Naive
Na polievku/na šalát, keramická, krémovobiela, 460 ml, ø 20 cm
(2)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Mirabel
Adventný, kovový
(4)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Ginnie
Keramická
(1)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnček Ginnie
350 ml, kameninový, krémovobiely
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
Ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona Uni
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém/závesný systém koľajnica, biela, 135x245 cm
(9)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
299
300
301
...
979
Načítať viac