Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 619 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Hodiny Greenwich
Nástenné, ø 35 cm
(4)
Na sklade
18,92 €
s kódom
23,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Rukavica na grilovanie Heat Grip
(21)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Cestovný pelech Essentiel
Pre psa, s baránkom, čierny, 80x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica Laura
Bavlnená, biela, 13x21 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Modrý
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Mondo
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Chlebník Fresh
Kovový, zelený, 18x21,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Sensazione
Celoročná, 140x220 cm
(3)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Candy
Plastový, čierny, 2,442 l
(92)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Pouffy
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Hen House
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Oporná podložka do vane Tropic
Plastová
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
18,70 €
s kódom
23,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Periodic Table
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely/tyrkysovomodrý
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Homéa
Sviečky v súprave Essential
5 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Citrus Crush
Vonná, s vôňou santalového dreva/s vôňou mandarínky/s vôňou ovocných tónov, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Servírovací, ø 37 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Sage
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetlozelené, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Nôž Ace
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: antikoro
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Gamer
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá/sivá, z mikrovlákna, 135x200 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Cuisiline
Z recyklovanej bavlny, béžová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,86 €
s kódom
9,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, oranžové, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, čierna, 70x120 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dezertné vidličky v súprave Hallie
Pre 7 osôb, 7 ks, antikoro, sivé
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 50x6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
B.E.S.
Chránič matraca Impervious
Vodoodolný, 70x140 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Hennetved
Nástenné, 35x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Kúpeľňové poličky EasyStore
2 ks, bez vŕtania/rohové, plastové, biele
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ELTAP
Rohová pohovka Ferucce
Z textílie buklé, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do L, krémovobiela, štvormiestna, šírka 276 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 53 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 599,20 €
s kódom
1 999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Fleury
Biely/hnedý, 120x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Nova
Kameninový, tmavozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, zelená, 90x190 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, tmavosivá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Plain Flanel
Napínacia, na dvojlôžko, flanelová, modrá, 140x200 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Caramella
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, ružové
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie
Látkové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Nova One
Porcelánová, tmavomodrá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Vitaus
Koberec Orkide
Prateľný, bavlnený, bez vlasu, hnedý, 77x150 cm
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Shadow
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Skrinka Amira
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Leopard "Green"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umývadlo Sunday
Čierne, šírka 40 cm, hĺbka 45 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 260x280 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Kanvica na čaj Mottle
900 ml, keramická, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 8x12,5 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, zelená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
304
305
306
...
972
Načítať viac