Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 621 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 8x12,5 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, zelená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sušiak na bielizeň
V lesklej striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Aquarel
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, béžový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1202
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Prestieranie
Filcové, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Hirano
Kovový, v striebornej farbe, ø 15 cm, výška 34 cm
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vešiak Eigen
Z dubového dreva, čierny, výška 175 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na obrúsky Swivel
Kovový, čierny, 10x7 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Odkladacie stolíky v súprave Viborg
2 ks, sivé, ø 48 cm, výška 48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Behúň Grey Bamboo
Bambusový, bez vlasu, zelený/sivý, 75x175 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Dusky
Zatemňovací, závesný systém tyč, sivý, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenské kreslo Lunio
Otočné, čalúnené, menčestrové, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Vlnený, modrý, ø 50 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Khaki, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, štruktúrovaná, hnedá, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Ikast
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 79 cm, výška 92 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Lynx
Mikroplyšová, béžová, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, hnedý, 60x110 cm
(5)
Na sklade
15,09 €
s kódom
18,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, okrúhly, tyrkysovomodrý, ø 100 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Woodland Gonks
Mikroplyšová, oranžová/hnedá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Black And White Floral
Z recyklovaného plastu, čiern-obiela, 40x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Pop
Látkový, ružový, 2x30 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Lili
2 ks, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
10,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, svetloružové, 230x220 cm
(13)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Støraa
TV stolík Mille
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 160 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Gleam
Zelené, hliníkové, s ohýbateľnou konštrukciou, 16x8x16 cm
(3)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, béžový, objem 16 l, 37x27x20 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minnie "Flowers"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Angelia
Napínacia, na dvojlôžko, mušelínová, ružová, 160x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Laiar
V prírodnej farbe, z morskej trávy, ø27x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Heikki
240 ml, keramický, biely/modrý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Frey
Pruhovaná, krémovobiela, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,64 €
s kódom
24,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, tlačený, na plátne
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Aente
Okrovožltá, kovová, ø22x35 cm
(2)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Výhodná cena
Vitaus
Koberec Blooming Art
Prateľný, syntetický, bez vlasu, červený, 120x180 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Stripe
Zamatový, svetlozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rava
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Lisetta
2 ks, na čajovú sviečku, kovové, s vianočným motívom
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, modré
Na sklade
Posledný kúsok
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Memphis Wool
Ručne tkaný, vlnený, bez vlasu, svetlomodrý, 80x150 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Orange
5 ks, žltá
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavomodrá, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Hnedý, 6 l, plastový
(9)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
305
306
307
...
972
Načítať viac