Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 617 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Uteráky v súprave Arto
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
22,90 €
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Na sklade
18,33 €
s kódom
22,91 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Tower
Oceľový, čierny, 11x11 cm, výška 26,5 cm
(175)
Na sklade
Posledné kúsky
22,93 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,34 €
s kódom
22,93 € bez kódu
11,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Tosca
Drevený, biely/v prírodnej farbe, 11x11 cm, výška 26,5 cm
(81)
Na sklade
Posledné kúsky
22,93 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
18,34 €
s kódom
22,93 € bez kódu
11,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 6 ks
Obľúbené
WMF
Dlhé lyžičky v súprave Nuova
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, sivé
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
22,96 €
3,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Na sklade
18,40 €
s kódom
23 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Compactor
Kúpeľňová polička Spa
Bez vŕtania, bambusová, hnedá
(223)
Na sklade
23,03 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Style
Plastový, tmavohnedý, 40 l
(29)
Na sklade
23,05 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Zest™
Na syr
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Grate
Na syr
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Vialli Design
Kanvica na čaj Tulip
1 l, so sitkom, sklenená, v matne striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
23,09 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, svetlosivý, 11 x 39,5 cm
(159)
Na sklade
Posledné kúsky
23,11 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Organizér do zásuvky Blox
Plastový, 26,5x44 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
23,11 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom a stojanom SinkTech
(1)
Na sklade
23,11 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Detroit
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 8,5x9 cm, výška 40 cm
(47)
Na sklade
18,58 €
s kódom
23,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Quadro
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastový, biely/v striebornej farbe, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(97)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Palena
Hnedý, 250 ml, 8,5x10 cm, výška 14 cm
(37)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Woya
Bez vŕtania, Turbo-loc, keramický, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Oporná podložka do vane Tropic
Plastová
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
18,70 €
s kódom
23,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské nožnice PowerGrip
Na hydinu, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,71 €
s kódom
23,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(577)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(55)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Set prikrývky a vankúša do detskej postieľky Stitched
Detský, celoročný, 100x135 cm
(72)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely/sivý, 58,5 x 41,5 cm
(488)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(20)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Dvojposchodový, kovový, čierny, 42,5x32 cm
(55)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Vivielle
S prímesou bavlny, 130x160 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Box na vreckovky
Kovový, 12x20 cm, výška 8 cm
(78)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, čierny, 40 l
(84)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Zelený, 220x240 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Woodsby
S prímesou bavlny, zelená/krémovobiela, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Protišmyková podložka Comfort
Do vane, 36x125 cm
(63)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Biely
(571)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Závesná, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(5)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea Bamboo
Bez vŕtania, Turbo-loc, bambusový, čierny/v prírodnej farbe, 8x16 cm, výška 4,5 cm
(22)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Záves
Termo, závesný systém tyč, sivý, 130x200 cm
(19)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 17 cm
(9)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 2x, ø 17 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obal na kvetináč Sorrento
Porcelánový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka No. 4 Lemon Verbena
Vonná, s vôňou citrónu/s vôňou verbeny, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Lékué
Dávkovač na cesto
Plastový
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Savel
Keramický, krémovobiely, 650 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
158
159
160
...
527
Načítať viac