Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 600 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Opviq lights
Nástenné svietidlo Bird
Biele, kovové, 34x34x5 cm
(2)
Na sklade
32,76 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,78 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, servírovacie, keramické, čierne, 200 ml, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Sušiak na bielizeň Universal
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(52)
Na sklade
32,83 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Set na prípravu koktailov Shai
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 14. 12. 2026
32,87 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Dosky v súprave Nest
3 ks, plastové, 34 x 25,5 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
32,88 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
PT LIVING
Odkvapkávač Linea
Kovový, čierny/v zlatej farbe, 49x32 cm
(57)
Na sklade
32,89 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Nero
Kovová, čierna, ø 22 cm, výška 22 cm, 6 l
(39)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Red & White Stripe Bow
Z recyklovaného plastu, s vianočným motívom, zelená, 40x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
WC kefa Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, ø 9 cm, výška 37 cm
(2)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kähler Design
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Na sklade
32,90 €
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Heidi
Keramický, krémovobiely, 10x19 cm, výška 21 cm
(4)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Žehliaca doska Leona
Stolová, béžová
(1)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňová predložka Simi
Rýchloschnúca, z kremeliny, béžová, 39x60 cm
(2)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Restilo
Záves Corita
Zatemňovací, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, taupe, 140x250 cm
(1)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
32,90 €
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, čierna
(51)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Na sklade
32,90 €
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Springs
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový/sivomodrý, 77x150 cm
(9)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Novinka
Bloomingville
Svietnik Mirabel
Adventný, kovový
(4)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Sapho
Háčik Flori
Nástenný, mosadzný, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obliečky Alianor
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, modré, 140x200 cm
(14)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Artsy Doormats
Rohožka Blossom Tree
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Damask Jacquard
2 ks, damaškové, s ornamentmi, 50x75 cm
(52)
Na sklade
32,90 €
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Zilverstad
Detský príbor Forest Animals
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Croissant Bonjour
Z recyklovaného plastu, ružová, 40x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské taniere v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Balvi
Stojan na kapsule
Čierny, 37x14,5 cm, výška 6 cm
(16)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Bloomingville
Svietniky v súprave Silvia
2 ks, kameninové
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Frill Ditsy Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(2)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
My House
Obliečky Ronja
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves New Sultan
Závesný systém tyč, béžový, 140x240 cm
(4)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Blooming Art
Prateľný, syntetický, bez vlasu, červený, 80x150 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Star Trading
LED lampáš Calabria
Čierny, kovový, LED, prenosný, so solárnym panelom, IP44, ø18,5x20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
My House
Obliečky Valentina
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Garden Pleasure
Záhradná soška Temple
Keramická
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Casafina
Forma na chlieb Fattoria
12 x 19 cm, keramika
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Melted
Prateľný, syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 80x150 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Rex London
Detský vankúšik Sausage Dog
S odnímateľným poťahom, s prímesou bavlny, 50x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Detský vankúšik Rainbow
S odnímateľným poťahom, s prímesou bavlny, 50x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Obrus
Bavlnený, geometrický, ružový/béžový, 150x250 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Ešus
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Zilverstad
Pokladnička Football
Kovová, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Matrix Dice
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 60x120 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
My House
Obliečky Riana
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s kvetinovým vzorom, fialové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Zilverstad
Pokladnička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
219
220
221
...
526
Načítať viac