Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 450 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivazza
So štetkou, kovový, čierny, 15x30 cm, výška 68,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Odos
Z polyresínu, biela, ø 7,5 cm, výška 37 cm
(33)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Fatin
Mramorová, 18x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka 4 Seasons
Celoročná, 140x200 cm
(29)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivá, 130x170 cm
(10)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Stojan na uteráky Bambusa
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, 46x20 cm, výška 80 cm
(26)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Travertine
Kamenný, béžový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves
Do dverí, s ornamentmi, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(41)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Dara
Sivý, šírka 22 cm, výška 81 cm
(92)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Orea
Z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, ø 9 cm, výška 41 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Autumn Patchwork Geo
Prešívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový regál Finja
Bambusový, biely/hnedý, šírka 43 cm, výška 76 cm, hĺbka 36 cm
(70)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Detské obrázky v súprave Teddy Bear
3 ks, 30x40 cm
(12)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Unicorn
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na zips, ružová, flanelová, 140x200 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Miska na vajíčka Hen Nest
Keramická, biela
(113)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Leo Square
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, oranžový/sivý, 80x150 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Samaya
Závesný systém tyč, štruktúrovaný, béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Pléd Quilted Lines
Prešívaný, modrý, 220x230 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, tlačený, na plátne
(6)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Forma na bábovku Delicia
28,5 x 24,5 cm, keramika
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Cherie
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, pruhované, zelené/ružové, 200x220 cm
(1)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Big Circus
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 450 cm
(27)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Time
Prateľná, čierna, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
LEGO®
Zberateľská skrinka Iconic
Plastová, červená, 40x15x19 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Yakima
Z eukalyptového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 27x29 cm, výška 62 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Stripe
Prešívaný, béžový, 220x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Box na vreckovky Tower
Kovový, ø 17 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Shine
Kameninová, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál San Diego
Biely, šírka 38 cm, výška 68 cm, hĺbka 30 cm
(136)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Laina
Na pohovku, napínací, 3-miestny, krémovobiely
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, čierne/sivé/hnedé/béžové, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Baston
Čierne/béžové, látkové, 14x40x20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-15 % s kódom
Conceptum Hypnose
Detský hrací koberec Music
Syntetický, s nízkym vlasom, 100x160 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Box na vreckovky Sahla
Z umelej kože, 13x25 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Stropné svietidlo Likma
V zlatej farbe, kovové, LED, 7x41x16 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Ridley
Biele/ružové, plastové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, ø10x18,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský pohovkový vankúš Block
Menčester, ružová, šírka 45 cm, váha 650 g
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Veľkosť vankúša (3)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná, nerezová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotačný, s vedierkom
(68)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
15,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Greyish gesteppt
Béžová, 75x85 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Coastalina
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, čierny/béžový, 80x150 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Kanvica na čaj Pearl
500 ml, so sitkom, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Coucou
Nástenný, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Pekáč Grande
22,5x35,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
269
270
271
...
517
Načítať viac