Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 611 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sorrel Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, svetlohnedé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Cerceve
2 ks, prateľné, svetlosivé, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lion King "Best Friends"
Do postieľky, obojstranná, na zips, svetložltá, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Tehotenský denník Pregnancy
124 str.
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
Kovový
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Tienidlo Alma
V prírodnej farbe, z morskej trávy, ø24x26,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
33x48 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Copper
Ø 11,5 cm, výška 30,5 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Varná kanvica Anett
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 700 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Vedierko s kladkou
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Iris
Na baterky, stolová, sklenená, ø 12 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Vodná pištoľ Dolphin
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Sviečka Fresh Basil & Rhubarb
Vonná, sójová, s vôňou bazalky/s vôňou rebarbory, doba horenia 35 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Round
9 ks, kovové
(4)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tree
Zamatový, s vianočným motívom, modrý, 34x40 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cyrine
Závesný systém tyč, v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Natur
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, v prírodnej farbe, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(103)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondulys
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, červený/biely, 140x260 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Lavór
Plastový, červený, 30 l, ø 54 cm, výška 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Simply
Kovová, čierna, ø 16,5 cm, výška 59 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma Tree
Na baterky, stolová, sklenená, čierna, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Milazzo
Bez vŕtania, oceľový, čierny, 11,5x14,5 cm, výška 17,5 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rebrík na uteráky
Kovový, čierny, dĺžka 45 cm, výška 170 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Black Edition
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 40x25x25 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Tosca
Drevený, biely/v prírodnej farbe, 11x11 cm, výška 26,5 cm
(81)
Na sklade
Posledné kúsky
22,93 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Tower
Oceľový, čierny, 11x11 cm, výška 26,5 cm
(175)
Na sklade
Posledné kúsky
22,93 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
noo.ma
Svietniky v súprave Lums
3 ks, drevené
Doručenie od 20. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Rámčeky v súprave Exhibit
25x30 cm, 3 ks, na stenu, kovové, čierne, rozmer fotografie: 20x25
(13)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Compactor
Kúpeľňová polička Spa
Bez vŕtania, bambusová, hnedá
(223)
Na sklade
23,03 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Style
Plastový, tmavohnedý, 40 l
(29)
Na sklade
23,05 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Vialli Design
Kanvica na čaj Tulip
1 l, so sitkom, sklenená, v matne striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
23,09 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Zest™
Na syr
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Grate
Na syr
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom a stojanom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,11 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, svetlosivý, 11 x 39,5 cm
(159)
Na sklade
Posledné kúsky
23,11 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Organizér do zásuvky Blox
Plastový, 26,5x44 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
23,11 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Detroit
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 8,5x9 cm, výška 40 cm
(47)
Na sklade
18,58 €
s kódom
23,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Woya
Bez vŕtania, Turbo-loc, keramický, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Palena
Hnedý, 250 ml, 8,5x10 cm, výška 14 cm
(37)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Quadro
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastový, biely/v striebornej farbe, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(97)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Oporná podložka do vane Tropic
Plastová
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
18,70 €
s kódom
23,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské nožnice PowerGrip
Na hydinu, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,71 €
s kódom
23,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
169
170
171
...
526
Načítať viac