Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 437 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
WOOOD
Záhradné kreslo Kazoun
Z umelého ratanu, oranžové, nosnosť 150 kg, šírka 73 cm, výška 81 cm, hĺbka 71 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
205 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kávovar President
V striebornej farbe, pákový, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský hrací koberec Eco-City
Prateľný/ručne tkaný/s hračkami, bavlnený, so stredne dlhým vlasom, so strapcami, sivý, 120x170 cm
(3)
Na sklade
205 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Tonka
Sivý, 80x80 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, tyrkysovomodré, výška sedadla 76,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164 €
s kódom
205 € bez kódu
102,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 85 cm, hĺbka 57 cm
(1)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Knižnica Altino
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, čierna/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Závesné svietidlo Trieste
Biele/v zlatej farbe, sklenené, ø27x140 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, biely, šírka 100 cm, výška 19 cm, hĺbka 29 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Rosalie
Obojstranný/ručne tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, biely, 160x230 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 64 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Linnea
Syntetický, s nízkym vlasom, 200x290 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Savanna
Syntetický, s nízkym vlasom, 200x290 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, menčestrové, matné, khaki
Na sklade
204 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Bowie
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 200x290 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Sedací vak Keno
Vlnený, s odnímateľným poťahom, modrý, šírka 63 cm, hĺbka 63 cm, váha 5 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec
Syntetický, bouclé, bez vlasu, tmavozelený, 160x230 cm
(4)
Doručenie od 14. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Sierra
Push to open (bezúchytkové otváranie), matný, biely, 48x35 cm, výška 55 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
162,40 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Jules
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
162,40 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Qiano
Z mangového dreva, v prírodnej farbe, 42x45 cm, výška 63 cm
Na sklade
Posledný kúsok
162,40 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Závesné svietidlo Kedros
Čierne, hliníkové, LED, s ohýbateľnou konštrukciou/so stmievačom, 11x14x270 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
162,40 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Porto
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, biely/čierny, ø 200 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
162,40 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Eltiera
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 380 kg, šírka 52 cm, výška 73 cm, hĺbka 57 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
202 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Linosa
Polstrovaná, vínovočervená, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 80 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
202 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hub
Stojacie, 37x157 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
160,80 €
s kódom
201 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Simplon
S poličkou, kovový, čierny, šírka 76 cm, výška 23 cm, hĺbka 29 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
160,80 €
s kódom
201 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Panglao New York Taupe
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 200x280 cm
(9)
Na sklade
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Bonami
Darčekový poukaz
200€, elektronický
(3)
Na sklade
200 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Svietniky v súprave Nagel
3 ks, kovové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
160 €
s kódom
200 € bez kódu
66,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Zrkadlo Hub
Nástenné, ø 94 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
TV stolík Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: farbenie, matný, čierny/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(47)
Na sklade
200 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Jedálenská súprava Le Primizie
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová
(11)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Súprava riadu Delight
8 ks, nerezová, 3x hrniec/1x rajnica/4x pokrievka, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
199 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(10)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Barová stolička Folk
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 72 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roba
Detská knižnica Ava
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 49 cm, výška 116 cm, hĺbka 43,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská komoda Hamburg
S prebaľovacím pultom, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 75 cm, výška 100 cm, hĺbka 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vipack
Detské police v súprave Lara
2 ks, z MDF, biele, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 24 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 50 cm, výška 120 cm, hĺbka 39 cm
(39)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Reality
Stropné svietidlo Kasfjord
Biele, kovové, LED, s časovačom/na diaľkové ovládanie/so stmievačom/s ventilátorom, ø106,5x35 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Novinka
Meowbaby
Detské kresielko Mammoth
Biele
Doručenie od 4. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Markslöjd
Stropné svietidlo Mist
Biele, látkové, prisadené , ø55x25 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Závesné svietidlo Serene
Biele, z opálového skla, ø32x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Gava
Z borovicového dreva, 60x140 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
117
118
119
...
527
Načítať viac