Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 317 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, čierny, 40x40 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Infinity
S doskou v dekore mramoru, matne čierny, 43x35 cm, výška 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Behúň Burnt Sienna
Prateľný, syntetický, bez vlasu, oranžový, 80x200 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, v horčicovej farbe, ø 70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát Aventurine – Emma Lawrenson
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát Sunday at Five – Maxine McCrann
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát The Togo – Hanna Peterson
30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Box na vreckovky Ume
Plastový, 13x13 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gunne
Vhodný vek 0+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 400 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Aurora
4 ks, 473 ml, na víno
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Matcha súprava
Zelená/v prírodnej farbe, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Prídavná polička Massivo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 48,5x31 cm, výška 48,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Rohožka
Hnedá, 34x58 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Verto Recycle
Na triedený odpad, z recyklovaného plastu, staroružový, 54 l
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
54 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier
Bez vŕtania/s poličkou, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 16x11,5 cm, výška 12,5 cm
(307)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tácka Camilla
25x42,5 cm
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Mop Ultramax XL Turbo
S vedierkom
(74)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Váza Galene
Sklenená, v prírodnej farbe, 20x21 cm, výška 32 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(90)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Pegasus 200
Biely/modrý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 20 m
(20)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Deka Ultra
Svetlomodrá, 127x185 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, svetlomodrá, ø 17 cm, výška 20,5 cm
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
890 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Košík na pečivo Singles
Svetlosivý, kovový/látkový, ø 25,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Averie
Ručne vyrobená, sklenená, svetložltá, ø 17 cm, výška 28 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Súprava váz Hammershøi
3 ks, ručne maľované, porcelánové, biele/ružové, ø 5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Z nehrdzavejúcej ocele, 5 ks, so stojanom
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Filament
E27, 2600 K, 6 W, so stmievačom, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Keter
Záhradný úložný box Atlas
Plastový, objem 270 l, šírka 117 cm, výška 57 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Debar
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 18x18 cm, výška 73 cm
(36)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Vankúš Sensazione
Na spanie, 90x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, ø 51 cm, výška 176 cm
(106)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Veniec Cedar
Vianočný, ø 50 cm
(5)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hilight
Vonkajšia zásuvka
Svetlosivá, plastová, stĺpiková, IP44, 12,5x12,5x40,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Vysávač na okná Window Cleaner 51000
(18)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Obliečky Omaira
Na jednolôžko, na zips, teplé/obojstranné, flanelové, so vzorom mandaly/s potlačou, zelené, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Obliečky Romini
Na jednolôžko, na zips, teplé/obojstranné, flanelové, so vzorom mandaly/s potlačou/s kvetinovým vzorom, zelené, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Dogs
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/v prírodnej farbe, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Valmon
Záhradná hadica
Dĺžka hadice 25 m, ø 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Neri
Na šalát, kameninová, čierna, ø 33 cm, objem 4 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bribano
Závesná, nerezová, čierna
(13)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Stropné svietidlo Viale
Čierne, kovové, LED, s ohýbateľnou konštrukciou, 16x54x5 cm
(1)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Stropné svietidlo Ponts
Čierne, látkové, LED, prisadené , ø34x12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
248
249
250
...
517
Načítať viac