Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Luxusné produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
51 988 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
15,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, pruhované, oranžové, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Vitaus
Behúň Blocks of Fun
Prateľný, syntetický, bez vlasu, oranžový/sivý, 80x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Odpadkový kôš Compatta
Pedálový, plastový, tmavosivý, 50 l
(37)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Pekáč Grande
22,5x35,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detský matrac Style
120x60 cm, s odnímateľným poťahom/skladací, penový, hrúbka 5,5 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, čierne, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rotho
Úložný box Evo Total
S vekom, plastový, objem 65 l, 59x40x41 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 340 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, čierne/sivé/hnedé/béžové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Greyish gesteppt
Béžová, 75x85 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Atlantis
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, s kvetinovým vzorom, biele, 240x220 cm
(1)
Doručenie od 11. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Molly
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlny renforcé, biele/sivé, 260x220 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotačný, s vedierkom
(68)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Lucky
Pletená, bavlnená, ružová, 90x90 cm
(2)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
(19)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Red Heart
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, ružové, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Zuiver
Sedák Friday
Vonkajší, na suchý zips, 42x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Arctic Fox
Z umelej kožušiny, sivá, 130x170 cm
(10)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Dara
Sivý, šírka 22 cm, výška 81 cm
(92)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Soška Hallam
Z polyresínu, 10x10 cm, výška 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Anemone
S kvetinovým vzorom, biely, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Flamingo
Biely/broskyňový, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál San Diego
Biely, šírka 38 cm, výška 68 cm, hĺbka 30 cm
(136)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Circles
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické/s potlačou, svetlohnedé, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Rut Restore Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, svetloružové, ø 37,5x25,5 cm
(5)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Homemania Decor
Detská deka Lee
Pletená, bavlnená, svetlosivá, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Polica Sheets
Kovová, svetlosivá, šírka 30 cm, výška 3 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Vianočné ozdoby v súprave Fantasy Christmas
6 ks, kameninové, ø 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
7,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavomodrá/sivá, 70x133 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Maravilla
V zlatej farbe, papierová, do zásuvky, 45x17x68 cm
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Big Circus
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 450 cm
(27)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Swing 2.0
Vstavaný, plastový, sivý, 24 l
(17)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Blomus
Váza Bouquet
Svetlosivá, ø 12 cm, výška 24 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Cherie
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, pruhované, zelené/ružové, 200x220 cm
(1)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Záves Bamboo
Do dverí, bambusový, zelený, 90x200 cm
(87)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Yakima
Z eukalyptového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 27x29 cm, výška 62 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Velmar
Koňakovohnedá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Time
Prateľná, čierna, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná, nerezová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Alpha
Čierna, kovová, LED, do zásuvky, s časovačom, ø45x3 mm
(1)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Fjällbacka
Čierne, kovové, ø12x19,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Berceste
Čierne, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 28x20x24 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Plagát Female
45x65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, čierny, šírka 80 cm, výška 3 cm, hĺbka 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
267
268
269
...
524
Načítať viac