Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 312 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Ora Gloss
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 14x7 cm, výška 12,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Basic
90x200 cm, extra tvrdý, biely, hrúbka 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Alberola
S automatickým zatváraním, 36,5 x 45 cm, plastová, s kvetinovým vzorom
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Chlebník BLACK
Kovový, čierny, 20x21,5 cm
(34)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10 m
(101)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Villeroy&Boch
Behúň Egon
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, hnedý/krémovobiely, 80x190 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tvilum
Nočný stolík Oslo
Biely/v prírodnej farbe, 50x39 cm, výška 50 cm
(36)
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Rhombus
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierno-biely, 80x150 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Birdie
Porcelánová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,80 €
s kódom
18,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, v zlatej farbe, šírka 107 cm, výška 64 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Váza Embla
Kameninová, biela, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Marbre
So vzorom kameňa, biely, 180x200 cm
(12)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madina
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 45-52 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stolová lampa Pontus
Svetlomodrá, keramická, ø14x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,54 €
s kódom
35,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Universal
Koberec Retro
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 200x290 cm
(1)
Na sklade
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/čierna, 600 ml, ø 14 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Súprava filtrov na čaj s odmerkou
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Kuchynské organizéry v súprave
3 ks, biele, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 22 cm, výška 9 cm
(144)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Vankúš Fluff
Do dekoračných vankúšov, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Rafina
Bavlnený, béžový/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(6)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Zrkadlo Butterfly
Nástenné, ø 87 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojacia lampa Eilo
Biela/čierna, z opálového skla, 71x26x164 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Frankie
Keramická, s tanierikom/na latte, čiern-obiela, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Jedálenská súprava Le Primizie
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Film Hook
Bez vŕtania, kovová, čierna, 8,5x12 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Detský koberec Rainbow World
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ružový, ø 120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Jolly
370 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkladací stolík Plain
Biely, 35x35 cm, výška 35 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Drobná dekorácia
Kovová, 17x2 cm, výška 5,5 cm
(181)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 21x30
(9)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Tivo
Kovová, povrchová úprava: kefovanie, v striebornej farbe, šírka 120 cm, výška 14 cm, hĺbka 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Nola
V dekore duba, hnedý, 60x120 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tvilum
Skrinka na topánky Madrid
Výklopná, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, čierna, počet párov topánok 16 , šírka 102 cm, výška 103 cm, hĺbka 25 cm
(20)
Na sklade
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tandani
Bavlnená, 70x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Závesné svietidlo Kurage
Biele/v mosadznej farbe, kovové, ø25,5x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Denim Grey B
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 124x38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rotho
Úložný box Lona
S vekom, plastový, objem 19 l, 42x35x17 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
10,56 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenský stôl Leyda
S doskou v dekore mramoru, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obaly na kvetináče v súprave Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Majsa
Mramorová, 35x35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
104
105
106
...
526
Načítať viac