Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 291 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Nástenný vešiak
Kovový, červený, šírka 3 cm, výška 9 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
SMEG
Hriankovač 50's Retro Style
Matne biely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 950 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
220 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Toaletný stolík
So zrkadlom/so stoličkou/so zásuvkami, 40x70 cm
(91)
Na sklade
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka
44x25 cm, servírovacia, bambusová
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
9,59 €
s kódom
11,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
Antikoro, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Carre
6 ks, 490 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Brúska na nože Rota
Plastová
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
23,79 €
s kódom
29,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Jednolôžková posteľ Forrest
90x200 cm, bez čela, s roštom, z bukového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Deka Nord Flake
Mikroplyšová, s vianočným motívom, biela, 150x200 cm
(3)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Košík
Oceľový, v striebornej farbe, 40x51 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zátka do umývadla Flex
Silikónová, biela, ø 10 cm
(25)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný
(2)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Masami
Servírovacia, kameninová, biela/béžová
(1)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé/béžové, 60x100 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Tattoo
Čierne, kovové, ø36x118 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Držiak na uteráky Modo
Nástenný, čierny, 7x7 cm, výška 42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na topánky A-Shoe
Oceľový, čierny, počet párov topánok 6 , šírka 33 cm, výška 33 cm, hĺbka 80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Cube
180x200 cm
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
KIS
Úložný box W box L
S vekom, plastový, objem 50 l, 56,5x39x31,5 cm
(5)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Rim
Nástenný, kovový, čierny, ø 7 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,31 €
s kódom
39,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Misky v súprave Gigogne
6 ks, sklenené, 500 ml, ø 14 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Mop 1.2 Spray Max
(104)
Na sklade
23,67 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 1,32 l, 9x32 cm, výška 24,5 cm
(8)
Na sklade
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na sprchu
Plastový, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Nástenné svietidlo Zylo
V terakotovej farbe, oceľové, s ohýbateľnou konštrukciou, 61x30x14 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Jumbo
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Turbo-Loc
Bez vŕtania, oceľový, v striebornej farbe, 14x11,5 cm, výška 7,5 cm
(314)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Lydia
160x200 cm, bez roštu, čalúnená, s odnímateľným poťahom, sivá
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
548 €
s kódom
685 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ESTE
Koberec Zephyr
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, hnedý, 160x230 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Kreslo Talgarth
Relaxačné/ušiak/otočné, polohovacie/s nastaviteľnou výškou sedadla/s podnožkou, tmavosivé, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, sivý, 240x260 cm
(205)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Váza Havor
Keramická, fialová/krémovobiela, ø 10 cm, výška 21 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
WC kefa Modo
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavohnedá, ø 8,5 cm, výška 49 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
83 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Art
Kovový, čierny/v zlatej farbe, šírka 73 cm, výška 30 cm, hĺbka 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tlačený, s rámom
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Bambusa
Nástenný, bambusový, v prírodnej farbe, 40x5 cm, výška 9 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,32 €
s kódom
16,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 180x220 cm
(4)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom a stojanom SinkTech
(1)
Na sklade
23,11 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Dávkovač mydla Suds
Z polyresínu, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
105
106
107
...
526
Načítať viac