Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 605 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Universal
Koberec Gio Stripe
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 120x170 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
91 €
Do košíka
Do košíka
Foutastic
Kúpeľňová predložka Cattest
Čierna, 80x140 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
House Nordic
Košíky v súprave Tivoli
3 ks, v prírodnej farbe, ø 24 cm, výška 22 cm
(75)
Na sklade
Posledný kúsok
63 €
Do košíka
Do košíka
WOOOD
Skrinka na topánky Josse
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, svetlohnedá, počet párov topánok 8 , šírka 80 cm, výška 25 cm, hĺbka 33 cm
(3)
Na sklade
72 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,34 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
2 ks, 250 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Dinesh
Biele/čierne, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, 34x30x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Servírovacia lyžica President
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský koberec Clouds Vintage Blue
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, modrý, 120x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
150 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, biely, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Marckeric
Nočný stolík Baku
Z borovicového dreva, biely/v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 52 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
107 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Umbra
Otvárač Tipsy
Na fľaše, kovový
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
27,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Vankúš k modulárnej pohovke Neom
Béžový, šírka 72 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Kovový, modrý/v striebornej farbe, 39x35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
113 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Kastról ANETT
Na pečenie, s pokrievkou, nerezový, 1,9 l, ø 16 cm, na indukčný varič
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
LEIFHEIT
Náhradný návlek na mop Easy Spray XL
(16)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Téglik na zubné kefky Touch
Plastový, biely, 8x10 cm, výška 10 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Konzolový stolík Salino
Krémovobiely, 30x120 cm, výška 80,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
362 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Súprava riadu Grande
7 ks, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
99 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
House Nordic
Nástenný vešiak Ember
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 14 cm, výška 60 cm, hĺbka 9,5 cm
(38)
Na sklade
27,59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
13,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Slytherin
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 20 cm
(1)
Na sklade
21,58 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Blomus
Sviečka Tuoksu Ocean
Vonná, sójová, s vôňou cédrového dreva/s vôňou citrusových plodov/s vôňou mora, doba horenia 35 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
Novinka
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1122
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 200x290 cm
Na sklade
Posledný kúsok
198 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
súprava 30 ks
Ambiance
Samolepky Subway Tiles White
30 ks, na kachličky, 20x10 cm
(3)
Na sklade
37,90 €
1,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Košík Adria
Do kúpeľne, plastový, čierny, výška 10 cm
(100)
Na sklade
6,08 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Really Nice Things
Dekoračný vankúš Prada
Čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(24)
Na sklade
48 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Koberec Shuffle Shaped
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, 120x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
173 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Mauro Ferretti
Obraz Gold Boat
100x80 cm, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
127 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Odkvapkávač
Kovový, čierny/v striebornej farbe, 31,5x46,5 cm
(126)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Yellowstone
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Vesper
Závesná, plastová, matne biela
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Vankúš Luxury Box
Na spanie, 40x60 cm
(1)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 330 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Fischer & Honsel
Vonkajšie svietidlo Ruby
Biele, plastové, LED, prenosné, na USB, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie/so stmievačom, IP44, ø14x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Vipack
Dvojlôžková posteľ Olive Rotan
160x200 cm, bez roštu, z MDF, z dubového dreva, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
934 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(39)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Bloomingville
Dekoratívna tácka Leila
Kovová, ø 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Behúň Ocean Drive
Prateľný, syntetický, bez vlasu, modrý/v zlatej farbe, 80x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
Kave Home
Regál Aarhus
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 56 cm, výška 172 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Deka Atle
Z recyklovanej bavlny, svetloružová/v terakotovej farbe, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,68 €
Do košíka
Do košíka
Leitmotiv
Stolová lampa Verano LED
Červená, sklenená, LED, ø13,5x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
SMEG
Elektrický šľahač mlieka 50's Retro Style
Krémovobiely, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 500 W
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
208 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Tree of Life
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Behúň Teo Traditional
Prateľný, syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 60x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Pracovný stôl Araxi
V dekore jaseňa, 62x105 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
724 €
Do košíka
Do košíka
1
...
141
142
143
...
526
Načítať viac