Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 606 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(21)
Na sklade
20,59 €
Do košíka
Do košíka
B.E.S.
Prikrývka Summer
Letná, 140x200 cm
(1)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Polica Bryne
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 60 cm, výška 40 cm, hĺbka 13 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
58 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Kankyo
Drevený/látkový, biely, 62 l
(67)
Na sklade
45 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-8 %
Kave Home
Misky v súprave Dumbi
2 ks, pre psa, keramické, ø 14 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
21,83 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Sušiak na bielizeň
Závesný, v striebornej farbe, kovový
(33)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Cracks
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
86 €
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Dekoračný vankúš Asu
S prímesou bavlny, hnedý, 50x50 cm
(3)
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Vankúš Luxury Box
Na spanie, 40x60 cm
(1)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaves
Kovový, v zlatej farbe, šírka 49,5 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, svetlohnedý, 180x220 cm
(3)
Na sklade
28,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Garden Pleasure
Ochranný obal na záhradné sedáky
125x32 cm, výška 50 cm
(6)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Úložný box Deco
S vekom, plastový, čierny, objem 16 l, 37x27x20 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Dosky v súprave Nest
3 ks, plastové, 34 x 25,5 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
32,88 €
Do košíka
Do košíka
Homitis
Polica Paranoid
Poschodová, matná, sivá, šírka 64 cm, výška 85 cm, hĺbka 22 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovú sviečku, keramický
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
26,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, tyrkysovomodré, výška sedadla 76,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
205 €
102,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Svietniky v súprave Calma
2 ks, sklenené/betónové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27 €
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Garden Pleasure
Konštrukcia na popínavé rastliny Lamos
Kovová, 38x200 cm, výška 220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
305 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Stojacia lampa Ikia
Čierna, látková, ø65x157 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
126 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Stolová lampa
Béžová, keramická, ø12,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Lilo and Stitch "Blue"
Fleecový, modrý, 41x32 cm
(4)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Dávkovač mydla Fraz
Drevený, hnedý, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,69 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Soška Leaf
Kovová, 8,5x25 cm, výška 36 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
39,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Turbo-Loc
Bez vŕtania, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12,5x11,5 cm, výška 9 cm
(264)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Elektrický svietnik Atle
Biely, z borovicového dreva, do zásuvky, 55,5x4,5x27 cm
(14)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, biely, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Roba
Detská ohrádka Little stars
100x100 cm, s nastaviteľnou výškou/na kolieskach, s roštom, z MDF/z preglejky, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
221 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, ružové, 168x183 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Vitaus
Koberec Gellert
Prateľný, syntetický, bez vlasu, ružový/sivý, 80x150 cm
(318)
Na sklade
Posledné kúsky
35,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Feuille
Umývateľný, z PVC, biely, 140x240 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Miuform
Rohová pohovka Stylish Stan
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, svetlosivá, trojmiestna, šírka 224 cm, hĺbka 148 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
1 199 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (3)
Premium
Wigiwama
Detské kresielko Flip
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
229 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, čierna, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
10,80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
douceur d'intérieur
Sprchový záves Aquamarbre
S abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierny/v zlatej farbe, 180x200 cm
(4)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, biely, 5 l
Na sklade
Posledné kúsky
37,39 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Hübsch
Zavlažovacia guľa Flora
Sklenená
(15)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
BonBistro
Soľnička a korenička Squito
Porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Strúhadlo
Univerzálne
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
30,45 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
126 €
Do košíka
Do košíka
Universal
Koberec Samarkand
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, 133x190 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Nástenné svietidlo Kiruna
Čierne, kovové, 42x23x22 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
35,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Metaltex
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(134)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
140
141
142
...
526
Načítať viac