Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 871 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Hübsch
Váza Glow
Ručne vyrobená, sklenená, žltá, ø 17 cm, výška 29 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Polica Harlem Hyde
Poschodová, z masívu paulownie, šírka 99 cm, výška 62 cm, hĺbka 17,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
58 €
Do košíka
Do košíka
TemaHome
TV stolík Cliff
Rohový, v dekore betónu, z voštinovej dosky, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matný, čierny/sivý, šírka 125 cm, výška 40 cm, hĺbka 38 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
299 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Krájač
Na pečivo
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Čierny, 180x200 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Detské pončo Minnie "Sparkle"
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Záhradný domček Luke B
Kovový, 342x191 cm, výška 202 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
464 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Rabbit
2 ks, prateľné, krémovobiele, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňová polička Valognes
Bez vŕtania, nerezová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Helira
Bavlnená, 40x40 cm
(4)
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Tácka Gastro Green/Black
14x38 cm, keramická
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
61,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Remember
Stolová lampa Fungo
Zelená, kovová, LED, so stmievačom, ø19x18 cm
Na sklade
Posledný kúsok
85 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Villena
Betónový, sivý, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(25)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
The Poster Club
Plagát Still Waiting – Sofia Lind
50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
94 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, sivé, 40x60 cm
(21)
Na sklade
13,40 €
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Obľúbené
Vileda
Poťah na žehliacu dosku Diamond
Bavlnený, geometrický, 120x38 cm
(23)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Orion
Misa Beige
Na šľahanie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 5 l
Na sklade
14,99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Pumpkins
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/oranžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Squid Lighting
Závesné svietidlo Arch
Čierne/v zlatej farbe, z opálového skla, IP40, ø20x146 cm
(10)
Na sklade
65 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
The Beds
Komoda Greg
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 63 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 359 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Mechanický zametač
Zelený
(30)
Na sklade
34,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, modré, výška sedadla 66 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
278 €
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Mandala Tiles
4 ks, patchwork, 45x45 cm
(230)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(168)
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Pojazdný regál
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 44 cm, výška 75 cm, hĺbka 20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Frozen
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, bavlnené, 140x200 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Podložka pod misku Bone
Sivá, 40x60 cm
(1)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
290 ml
(46)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 45 x 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavofialové, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
33,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Tescoma
Otvárač na konzervy President
Na konzervy, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
25,81 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Badi
Keramická, v zlatej farbe, ø 10 cm, výška 2,5 cm
(37)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Závesné svietidlo Kirkenes
Čierne, kovové, sťahovacie , ø48x26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
182 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Diagonal
Geometrický/pruhovaný, khaki/hnedý, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Plaček Pet Products
Miska BE-MI
Pre domáceho miláčika, betónová, ø 26 cm
(14)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Les Deglingos
Plyšové hračky v súprave Ptipotos Frimou
2 ks, vhodný vek 0+, perte na 30 stupňov, výška 37 cm, dĺžka 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,40 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Zdobidlo
Plastové
(1)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Varná kanvica Wooden
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 2,9 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Addis
Chlebník
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny/sivý, 28x44 cm
(60)
Na sklade
53 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Yellowstone
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(4)
Na sklade
97 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Wenko
Záchodová doska Sindia
S automatickým zatváraním, 36,5 x 45,5, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
Mepal
Dóza Black
500 ml/1,2 l, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Garniža Bullette
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 120 - 210 cm
(10)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
35,48 €
8,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
151
152
153
...
523
Načítať viac