Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 864 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
douceur d'intérieur
Garniža Bullette
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 120 - 210 cm
(10)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
35,48 €
8,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Bez vŕtania, oceľová, matne čierna
(4)
Na sklade
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Behúň Varakli
Prateľný, syntetický, bez vlasu, sivý, 80x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Orion
Chlebník Amalie
Drevený, biely, 28x39 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Detská plachta Football Stars
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
Maximex
Sedák na WC Soft
Látkový, biely
(5)
Na sklade
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Obľúbené
WMF
Kvetináče v súprave Gourmet
3 ks, na bylinky/samozavlažovacie, kovové, ø 11 cm, výška 12,5 cm
(80)
Na sklade
Posledný kúsok
73 €
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obliečky Wendy
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, z bavlneného perkálu, biele/zelené, 240x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
Do košíka
Do košíka
Bystag
Hodiny November
Nástenné, výška 49 cm
(13)
Na sklade
81 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Fľaša Wild Flowers
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Kuchynská váha
V prírodnej farbe, digitálna, bambusová, nosnosť 5 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Helix 2203
Syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 60x110 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,35 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Karlsson
Hodiny Cuckoo
Nástenné, ø 31,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
ONA
Forma na pečenie Duo
22,5 x 15 cm, kamenina
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Brabantia
Žehliaca doska Spring Bubbles D
S nastaviteľnou výškou, biela, 135x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
144 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Čajová súprava Louka
Porcelánová, biela/fialová, objem hrnčekov 280 ml, objem kanvice 400 ml
(2)
Na sklade
19,99 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka You Are Here
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Neónová svetelná dekorácia Plexy
LED, ružová, 5 W, 48x1 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Stolová lampa Lianna
Béžová, kovová, LED, so stmievačom, 13,5x15x28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
77 €
Do košíka
Do košíka
Premium
FABINI
Kastról Mattia 3.0
Na pečenie, s pokrievkou, liatinový, 2 l, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Garden Pleasure
Záhradný stolík Yakima
Z eukalyptového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 27x29 cm, výška 62 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Behúň Simeo
Krémovobiely, 45x120 cm
(5)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Podnos do vane Tower
Nastaviteľný, plastový, čierny, 58 - 75 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
35,57 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
UMAGE
Závesné svietidlo Asteria Medium
V petrolejovej farbe/v mosadznej farbe, oceľové, LED, so stmievačom, ø43x14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
389 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Marckeric
Komoda Campus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela, šírka 80 cm, výška 83 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
272 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Ho Ho Ho
6 ks, dĺžka 30 cm
(3)
Na sklade
17,40 €
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
100x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
534 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Kryty na sporák v súprave Wooden
2 ks, z tvrdeného skla, v prírodnej farbe, so vzorom dreva, 30x52 cm
(9)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Zuiver
Stojacia lampa Lesley
Zelená, látková, ø50x181 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
192 €
Do košíka
Do košíka
Rolser
Nákupná taška Big Polar 2 Logic
Na kolieskach, 47 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
113 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Illustrated Vase
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Valček na chlpy
Biely
(109)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Vonkajší teplomer
Kovový
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Váza Velia
Oceľová, béžová, ø 21 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,99 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Opviq lights
Závesné svietidlo Chandelier
Čierne, z opálového skla, 26x15x39 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská osuška Bing "Hoppity"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
9,82 €
Do košíka
Do košíka
Tvilum
Komoda Space
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 74 cm, výška 115 cm, hĺbka 36 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
148 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Compactor
Detský kôš na hračky Cat
Z vodného hyacintu, s potlačou, v prírodnej farbe, ø 40x43 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
81 €
Do košíka
Do košíka
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
Béžový, 12 l, plastový
(1)
Na sklade
36,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Little Cats
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(116)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Lampáš Lucca
Sklenený, 13x26,5 cm, výška 26,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36,90 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
Ružová, 45x75 cm
(6)
Na sklade
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Wenko
WC kefa Alassio
Oceľová, čierna, 9x9 cm, výška 39 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
16 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
23,40 €
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
152
153
154
...
523
Načítať viac