Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 856 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Bloomingville Mini
Detský hrnček Celebrate
150 ml, kameninový, modrý/krémovobiely
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Sollux
Nástenné svietidlo Taurus
Biele/sivé, keramické, 30x12x15 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
32,79 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší behúň Aster
Syntetický, bez vlasu, modrý, 80x230 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
102 €
Do košíka
Do košíka
Vipack
Detský písací stôl Forrest
Z dubového dreva, 60x120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
694 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Box na vreckovky Tower
Kovový, ø 17 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad UDry
Textilná, čierna, 61x46 cm
(15)
Na sklade
22,40 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Koberec Rhett
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, sivý, 160x230 cm
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Jerry Fabrics
Detské pončo Lilo and Stitch
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, svetloružové
(2)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Pléd Melange
Prešívaný, ľanový, béžový, 220x230 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
299 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Metaltex
Metlička
(69)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Detský koberec Tandani
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 90x150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(28)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Markslöjd
Stropné svietidlo Ronda
Biele/v striebornej farbe, z opálového skla, IP44, ø19x22,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Orion
Tácka
20,5x30 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
6,99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, sivý/tyrkysovomodrý, 120x170 cm
(11)
Na sklade
69 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,90 €
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 350 ml
Na sklade
47 €
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Dekoratívna tácka Fatin
Mramorová, 18x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Obliečky Double Heart
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s potlačou, žlté, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Plumiss
Prateľná, WC, biela, 45x45 cm
(2)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Stolová lampa Quinn
Slonovinová, keramická, 15x16,5x21,5 cm
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 8 l, 29x32 cm, výška 14 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
Vipack
Detská posteľ DALLAS
70x140 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
284 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Kütahya Porselen
Šálky v súprave Eyes
4 ks, keramické, na espresso/s tanierikom, 90 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, bambusové, matne biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,90 €
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Unique Furniture
Konferenčný stolík Barrali
S doskou v dubovom dekore, hnedý, 60x120 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
514 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Organizér Sortit
Na dokumenty, kovový, 25x38 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
117 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele
Na sklade
331 €
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Dekoratívna misa Iani
Sklenená, ø 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
35,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
147 €
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
96 €
Do košíka
Do košíka
Dekornik
Detská tapeta Heart
Papierová, 50 cm x 280 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
55 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Sedací vak Adara
S odnímateľným poťahom, biely, ø 50 cm, váha 2,5 kg
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
99 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Obracačka Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
17,06 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Welcome Floral
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Koberec Fancy
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, žltý, ø 133 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
38,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Markslöjd
Stojacia lampa Portland
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 26x74,5x143 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
193 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Háčik Smart
Závesný, oceľový, biely
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Kovová, 5 l
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
35,40 €
Do košíka
Do košíka
Tvilum
Šatníková skriňa Billund
Z drevotriesky, povrchová úprava: papier, biela, šírka 195,5 cm, výška 200 cm, hĺbka 62 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
424 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Esschert Design
Sušiak na bylinky
Kovový, ø 37 cm, výška 29 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Sekáčik s paličkou President
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,40 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Nôž Gourmet
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
(23)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Váza Bashir
Kameninová, tmavomodrá/krémovobiela, ø 14,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
33,88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Kashmir
Prešívaný, béžový, 200x200 cm
(51)
Na sklade
78 €
Do košíka
Do košíka
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
198 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Vonkajšie svietidlo Melo
Biele, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie, IP67, ø30x28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
158
159
160
...
523
Načítať viac