Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 811 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Saul
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, biele, ø 5,5 cm, výška 5,5 cm
(59)
Na sklade
15,90 €
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, čierna/hnedá, 45x75,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Sedák Newton
Vonkajší, na zaväzovanie, 40x40 cm
(3)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Curver
Potravinové škatuľky v súprave Vedo
3 ks, svetlosivé, 1 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,40 €
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
Orion
Varná kanvica Wooden
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 2,9 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Teulat
Nočný stolík Platt
Závesný, soft close (tiché dovieranie), sivobéžový, 55x40 cm, výška 19 cm
Na sklade
199 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Holm
Krájač
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Koberec Athena
Prateľný, syntetický, s prímesou bavlny, bouclé, bez vlasu, ružový/krémovobiely, 60x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lucie Floral Frill
Modrý, 45x45 cm
(10)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Teulat
Nočný stolík Arista
Závesný, soft close (tiché dovieranie), v dekore duba, čierny, 50x35 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
143 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Maison de Rêve
Boxspring posteľ Ruby
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, béžová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
2 079 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
Mauro Ferretti
Soška Roman
Z polyresínu, 14,5x21,5 cm, výška 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
67 €
Do košíka
Do košíka
Good Morning
Obliečky Pure Elegance
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, krémovobiele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
41 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves Cyrine
Závesný systém tyč, biely/v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, béžová, ø 18 cm, objem 2 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
14,40 €
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Koberec Golden Coffee
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý/krémovobiely, 80x150 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Nutcracker
Syntetický, bez vlasu, okrúhly, s vianočným motívom, červený, ø 160 cm
(1)
Na sklade
80 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchová hlavica
Čierna, ø 11 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Marte
2 ks, v dekore duba, 45x102 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
199 €
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Polica Nomad
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 44 cm, hĺbka 20 cm
(1)
Na sklade
128 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detská polica Ditter
Poschodová, z morskej trávy, v prírodnej farbe, šírka 59 cm, výška 105 cm, hĺbka 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
158 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Súprava na olej a ocot Alinjo
2 ks, 150 ml, sklenená
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obliečka na vankúš Forest Nest
40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,40 €
Do košíka
Do košíka
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Grinch
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 20 cm
(3)
Na sklade
20,77 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
Svetelná reťaz Elly
Červená, sklenená, LED, na baterky, dĺžka 105 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Kalune Design
Pracovný stôl Vesper
V dekore borovice, 120x130 cm
Na sklade
Posledné kúsky
177 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, čierna, 18x40 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Detská obliečka Game Over
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, čierna/modrá, 135x200 cm
(5)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, bavlnené, červené, 14x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Na sklade
47 €
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Dutchbone
Polica Veda
Poschodová, v dekore mramoru, z MDF, krémovobiela, šírka 38 cm, výška 120 cm, hĺbka 23 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
199 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Panvica Grande
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
35,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Skladacia veža Wild Wonders
Drevená, vhodný vek 3+
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Na sklade
Posledný kúsok
624 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Winter
Vonná, sójová, s vôňou citrusových plodov/s vôňou kardamómu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do zásuvky v súprave Tower
2 ks, plastové, 24x8 cm, výška 7 cm
(8)
Na sklade
20,40 €
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Yes Everyday
Koberec Shaila
Ručne tkaný, jutový, bez vlasu, so strapcami, čierny/v prírodnej farbe, 60x90 cm
(1)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Home
Oceľový, krémovobiely, 350 ml, 8,5x7 cm, výška 16,5 cm
(89)
Na sklade
10,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, modrá, 700 ml, ø 15 cm
(19)
Na sklade
22,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Poťah na žehliacu dosku Perfect Steam - Air Board Express S/M
Bavlnený, biely/čierny, s kvetinovým vzorom, 125x40 cm
(24)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Ego Dekor
Obal na kvetináč Almada
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Curver
Košík Knit
Úložný, plastový, biely, výška 23 cm
(26)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Holm
Panvica
Liatinová, ø 26 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Cream & Red Stars
8 ks, dĺžka 30 cm
(10)
Na sklade
21,40 €
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
Meowbaby
Penové ihrisko Montessori
Zamatové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, sivé, 225x90 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
206 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
162
163
164
...
523
Načítať viac