Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 822 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 42x30 cm
(66)
Na sklade
28,89 €
Do košíka
Do košíka
Premium
The Poster Club
Plagát Sunday at Five – Maxine McCrann
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
54 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves New Sultan
Závesný systém tyč, béžový, 140x240 cm
(4)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Cukornička Tea Time
Keramická, čierna
(1)
Na sklade
7,59 €
Do košíka
Do košíka
Unique Furniture
Skrinka Pensacola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 80 cm, výška 135 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
324 €
Do košíka
Do košíka
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Butterfly Life
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 20x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
4,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Deka Hadley
130x160 cm
Na sklade
22,90 €
Do košíka
Do košíka
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce
Ø 120 cm, výška 180 cm
(13)
Na sklade
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
13,40 €
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Vipack
Prebaľovací pult Dino
Z bukového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 95 cm, hĺbka 53 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
214 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Stojan na kuchynské náčinie Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,07 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Woodland
S prímesou ľanu, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(163)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Odšťavovač JuiceMax
Plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
22,62 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Hrnček Jolly
370 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
9,90 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Stojan na kvety
Kovový, 38x19 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
83 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Novinka
Leitmotiv
Závesné svietidlo Vienna Stripes
Červené/biele, povrazové, ø30x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
12,40 €
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville Mini
Detská polica Bubbi
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, žltá/biela, šírka 80 cm, výška 22,5 cm, hĺbka 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
67 €
Do košíka
Do košíka
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Téglik na zubné kefky EasyStore Luxe
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, ø 9 cm, výška 12 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,77 €
Do košíka
Do košíka
Adeko
Detská knižnica RGM
Z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe, šírka 73 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
224 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záclona Vayana
Závesný systém tyč, béžová/v zlatej farbe, 135x240 cm
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Detská plachta Soft as a Cloud
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Love Story
Súprava misiek s podstavcom
Pre psa, bambusová, ø 12 cm
(2)
Na sklade
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Premier Housewares
Etažér Slate
Bridlicový, čierny
(110)
Na sklade
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka This Home Runs On Prosecco
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(2)
Na sklade
115 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Tescoma
Panvica President
Wok, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, kovová, ø 30 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
172 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Príbor Victoria
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Not You Again
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Háčik Fixeo
Bez vŕtania, bambusový, biely/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Šálka Nini
Keramická, na espresso, svetlozelená/svetloružová, 110 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,95 €
Do košíka
Do košíka
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 530x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
106 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Light & Living
Odkladací stolík Marsh
Kovový, v bronzovej farbe, 27x43 cm, výška 53 cm
Na sklade
Posledný kúsok
239 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Kave Home
Téglik na zubné kefky Elenei
Mramorový, tmavozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
13,86 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
LED sviečka Flamme Leaf
Na baterky, hnedá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Style
Plastový, krémovobiely, 40 l
(78)
Na sklade
23,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Casafina
Téglik na zubné kefky Taormina
Kameninový, biely, ø 8 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Téglik na zubné kefky Aixa
Mramorový, tmavosivý, 8x8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Dekoratívna misa Rosana
Kovová, 15x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Gingko
Difuzér Smart
Elektrický, ø 6,5 cm, výška 8,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Ego Dekor
Obal na kvetináč Almada
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Esschert Design
Rohožka
Hnedá, 25x75 cm
(35)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňová predložka Covelo
Prateľná, textilná, čiern-obiela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Dasher
Polyresinová, 5x87 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
1
...
161
162
163
...
523
Načítať viac