Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 448 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Crismilda
V prírodnej farbe, z juty, ø50x29 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolička Safara
V prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Pastel Dots
Bodkovaný, biely/svetlosivý, 180x200 cm
(5)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Detská obliečka na vankúš
S potlačou, 55x55 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 6,5x20 cm, výška 9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Robin Reed
Vianočný cracker Pet Dog Cracker
Dĺžka 35 cm
(2)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Hrniec Bio Exclusive+
Tlakový, s pokrievkou, nerezový, 6 l, ø 25 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
153 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tizziano
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,70 €
s kódom
20,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Seaford
60x120 cm, výška 105 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sedadlo do vane Secura
Kovové/plastové, sivé, výška 18 cm, nosnosť 120 kg
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku, kameninová, čierna/modrá, 1 l, ø 20 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
25,07 €
s kódom
29,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl
Geometrický, 45x140 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Pléd Melange
Prešívaný, ľanový, béžový, 220x230 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Melville
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 117x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Vintage Indented
4 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Cordoba
Látkový, sivý, 68 l
(83)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Vešiaky na dvere
Kovový, biely/čierny, šírka 35 cm, výška 11 cm, hĺbka 2,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Háčik Milford
Nástenný, z dubového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál
Kovový, v striebornej farbe, šírka 56 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(204)
Na sklade
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivé/hnedé, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dávkovač mydla Presto Steel
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 250 ml, 7x7 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,79 €
s kódom
23,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Smart
Plastový, biely, 91 ml, ø 7 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, svetlohnedý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(57)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Výsuvný vešiak
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 3x58,5 cm, výška 6 cm
(98)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kindsgut
Detská pokladňa Cashier
Vhodný vek 2+
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 7 cm, plastové
(487)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská lampička Bianella
V horčicovej farbe/biela, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,65 €
s kódom
34,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Kalune Design
Polica Petra
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 15 cm, hĺbka 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Mandala
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Sten Warm Grey
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 70x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Madlo do kúpeľne Secura
Závesné, kovové, biele, dĺžka 39 cm, nosnosť 120 kg
(27)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Terrace
Drevený, 25x18 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Termohrnček Eco
350 ml, keramický, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tomasucci
Kvetináč Poppy
Samozavlažovací, plastový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 23 cm
(12)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Dinesh
Biele/čierne, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, 34x30x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Detské pončo Juno
Veľkosť 3-6 rokov, mušelínové, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tlačený, s rámom
(195)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life in Pictures
30 str.
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Utierky v súprave Ornamentia
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, béžové, 71x45 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička na žehlenie bielizne
Kovová, modrá, 47x45 cm, výška 91,5 cm
(38)
Na sklade
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Vedro Brown
Smaltové, hnedé, ø 29 cm, výška 27,5 cm, 10 l
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vankúš k modulárnej pohovke Neom
Béžový, šírka 72 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Adria
Do kúpeľne, plastový, čierny, výška 15 cm
(28)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlnená, tmavomodrá, 90x180 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Candy Cane
4 ks, bavlnené, možnosť prania, pruhované, 30x46 cm
(2)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
190
191
192
...
517
Načítať viac