Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 427 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Hello Autumn
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Flüt
V zlatej farbe, kovové, LED, 21x25x35 cm
(1)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Odkvapkávač
Kovový, v striebornej farbe, 31x15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň Carlos Circle Geo
Syntetický, bez vlasu, žltý/zelený, 60x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Cedník Pop & Store
Plastový
(33)
Na sklade
Posledný kúsok
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Nature Spell"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Zásuvka pod detskú posteľ Dallas
Z masívu borovica, biela, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Umelá monstera
17x18 cm, výška 90 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
WC kefa Sono
Keramická, svetlohnedá, ø 11 cm, výška 39 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Zrkadlo Rex
Nástenné, 46x175 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Lola
Bavlnené, ružové
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Lavica Rull
Vlnená, polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 130 cm, hĺbka 36 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
445,40 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská polica Preet
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 31 cm, hĺbka 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Difuzér No. 6 Sequoia
S vôňou sekvoje, doba vône 12 týždne, objem 100 ml, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy v súprave Stripes
2 ks, s vekom, kartónové, svetlomodré, 31x40x21 cm
(12)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lounge súprava Ariel
Pre 6 osôb, z umelého ratanu, sivá, 6 ks
Na sklade
Posledný kúsok
1 809,65 €
s kódom
2 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Výtvarné potreby Flower Press Kit
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v tmavo prírodnej farbe, ø 10 cm
(7)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Hracia skrinka Mimi and Milo
Plastová/kartónová, detská, 10,5x10,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sunnylife
Nafukovací kruh Ring Disco
Ø 108 cm
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Squiggly Breeze
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
LEIFHEIT
Mop Profi Compact
S vedierkom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
69 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Frances
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,22 €
s kódom
10,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Fonsie
Biele, keramické, ø30x122 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy WATER
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 13 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,60 €
s kódom
7,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Skrinka na topánky Bahari
S lavicou, bambusová, povrchová úprava: lakovanie, matná, hnedá, počet párov topánok 4 , šírka 50 cm, výška 45 cm, hĺbka 33 cm
(143)
Na sklade
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Tanierik na šperky Heart
8x10 cm, výška 1 cm
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Tácky v súprave
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Interia Home & Living
Polica Kalle
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detské úložné boxy v súprave Multi-Pack
3 ks, plastové, biele/čierne/sivé, 32x16 cm, výška 11 cm
(5)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Komponent - polica Mural
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 43 cmvýška 15 cmhĺbka 13 cm
Na sklade
22,95 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Naia
Čierny, 40x50 cm, výška 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,23 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 44 m
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Oriental Era
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Bohemia
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, so strapcami, 120x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Detský písací stôl Esteban
55x110 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Gordon
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 35 cm, dĺžka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,03 €
s kódom
27,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Súprava koreničiek
6 ks, sklenené
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Konferenčný stolík Store
Kovový, čierny, 40x120 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledné kúsky
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
191
192
193
...
517
Načítať viac