Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 552 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská osuška Paw Patrol
Bavlnená, ružová, 70x140 cm
(3)
Na sklade
9,82 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detský hrací set Food Crates
Vhodný vek 3+
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Keter
Záhradná pohovka Scandi Linea
Dvojmiestna, sivá, šírka 127 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 73 cm
Na sklade
Posledný kúsok
172 €
Do košíka
Do košíka
Premium
LotusGrill
Gril Classic
Na drevené uhlie/prenosný, ø 35 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
199 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Hemera
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta The Pincesses "Pink"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Keter
Vyvýšený záhon Deco
Kovový/plastový, 110 l, 110x44 cm, výška 156 cm
Na sklade
Posledné kúsky
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Koberec Tribu Natural
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, so strapcami, biely, 200x300 cm
Na sklade
Posledný kúsok
343 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 24 cm, objem 2,2 l
(4)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Čistiaca kefa GrillOut
Na sklade
Posledný kúsok
22,05 €
Do košíka
Do košíka
Vileda
Sušiak na bielizeň Magnum
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 24 m
(13)
Na sklade
51 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Busy B
Svadobný plánovač Wedding
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná dekorácia Billy
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, LED, na baterky, ø6x17 cm
(9)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Trio
Žiarovka Globe
E27, 2700 K, 7 W, ø 9 cm
(4)
Na sklade
9,90 €
Do košíka
Do košíka
Rotho
Úložný box Roller
S vekom, plastový, tmavozelený, objem 57 l, 60x40x37 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, 160x230 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Styler
Detský obrázok Baby The Builder
30x40 cm
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Zrkadlo Hillmond Oak
Nástenné, 40x150 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
129,20 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/v terakotovej farbe, 50x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Uteráky v súprave Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, sivé, 30x50 cm
(37)
Na sklade
17,40 €
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Micah
V striebornej farbe, šírka 34 cm, výška 80 cm, hĺbka 30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na hubku Slim
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 11x17 cm, výška 16 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
23,81 €
s kódom
28,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Polica Less
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Space
Biela, 130x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Menen
Vysoká/úzka, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 39 cm, výška 111 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
265,20 €
s kódom
312 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Cuistot
Bavlnená, béžová
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dexter
Kovový, sivozelený, šírka 70 cm, výška 21 cm, hĺbka 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Sambesi
Antracitové, hliníkové, IP44, 19x12,5x33 cm
(1)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
iDesign
Dóza
2,9 l, na potraviny, plastová, biela
(1)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nástenné dekorácie v súprave Siluna
3 ks, výška 72 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Odpadkový kôš Paso
Pedálový, z recyklovaného plastu, čierny, 40 l
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Zilverstad
Pokladnička Cube Miffy
Kovová, 7x7,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Hracia skrinka Unicorn
Detská, 17x13 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage
Látkový, sivý, ø 20 cm, výška 20 cm
(59)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 90 cm, hĺbka 30 cm, výška 49 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
132,60 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Pantone
Váza Warm Gray 2
Keramická, béžová, ø 10 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Stojan na kvety Cambria
Drevený, 72x90 cm, výška 86 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(5)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Maya
Froté, bavlnený, zelený, 30x50 cm
(2)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 4 ks
simplehuman
Pohlcovače pachov do odpadkového koša v súprave
4 ks, sivé
(17)
Na sklade
25,06 €
6,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Závesný kolotoč Vintage Toys
Drevený, 21x21 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Keter
Skriňa do dielne Detroit
Plastová, 65x45 cm, výška 182 cm
(1)
Na sklade
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
205
206
207
...
528
Načítať viac