Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 502 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka White Marble
Z recyklovaného plastu, svetlosivá, 40x70 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Sequin Cluster
Zamatový, modrý, 30x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Balvi
Kanvička na zalievanie Meow
Plastová, 2 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania
Power-loc
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
9,77 €
s kódom
11,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Embroidery Leaf
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, biele, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Stojacia lampa Portland
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 26x74,5x143 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Home Sweet Home
Na zaväzovanie, s nápismi, 36x36 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Chránič kolien
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Porcelánový
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, biele, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Newton
Vonkajší, na zaväzovanie, 40x40 cm
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detské nočné svietidlo Fizz Winston
Modré, silikónové, LED, nočné, na baterky/na USB, ø10x11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Athena
Prateľný, syntetický, s prímesou bavlny, bouclé, bez vlasu, ružový/krémovobiely, 60x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Zapekacia miska Poterie
Ramekin, ø10 cm, kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Gardinia
Záves Dimout
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x245 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Minecraft "Creeper Rush"
40x40 cm
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Obal na kvetináč Podium
2 ks, bez odtokového otvoru, ø 17 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, červená
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre psa, fleecová, s potlačou, béžová, 100x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,15 €
s kódom
7,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na záhradný vankúš
S kvetinovým vzorom, 42x42 cm
(10)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
S vianočným motívom, červený/biely, 150x240 cm
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský organizér na hračky Calle
Drevený, v prírodnej farbe, 27x8x18 cm
(1)
Na sklade
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Carmichael
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obracačka Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Minútka
Biela
(66)
Na sklade
8,20 €
s kódom
9,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Round
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, svetlohnedý, váha 2 kg
Na sklade
Posledné kúsky
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Moonia
Chránič matraca
Vodoodolný, 180x200 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Nature Spell"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Záhradné ležadlo Borneo
Polohovacie/skladacie, drevené, sivé, nosnosť 100 kg, šírka 90 cm, výška 102 cm, hĺbka 75 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Uteráky v súprave Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, sivé, 30x50 cm
(37)
Na sklade
17,40 €
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Embla
Ručne vyrobená, kameninová, ružová, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minnie
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(8)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Ikigai
Ø 14 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 2 ks
Blomus
Šálky v súprave Makoto Steel
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na espresso/dvojstenné, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
19,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
Blomus
Stojan na umývacie prostriedky Piro
Kameninový, čierny, 9x17 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Hendi
Bombičky na šľahačku v súprave
10 ks, kovové
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,84 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Fancy
Syntetický, s nízkym vlasom, 133x190 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Mandal
Prateľná, červená, 40x60 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná barová stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, zelená, nosnosť 130 kg, šírka 55 cm, hĺbka 50 cm, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
202 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Brisk Dome
Nástenné, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Podnos Splint
27x42 cm, servírovací, ratanový
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
208
209
210
...
527
Načítať viac