Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 477 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Wooly
Krémovobiela, 10x80 cm
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 150 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
S poličkou, kovový, v zlatej farbe, šírka 17 cm, výška 41 cm, hĺbka 7 cm
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Koberec Galinda
Syntetický, bez vlasu, taupe, 200x300 cm
Na sklade
Posledný kúsok
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Orion
Strúhadlo Practic
Na zeleninu
(6)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Háčik Lester
Nástenný, hliníkový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Lis na zemiaky Aero
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Martina
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
1 699 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (3)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Skagen
Sivý, porcelánový
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Naya
Zelený/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Tácka Queen
25x35 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Solid
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 11 cm, výška 38 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
30,15 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Sweet Bunnies
Prešívané, z bavlneného saténu, ružové, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Mondo
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
262 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Cat Face
Z recyklovaného plastu, tmavosivá, 40x70 cm
(10)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Kate
Zamatová, ľavý roh/do L, vodoodolná, zelená, štvormiestna, šírka 252 cm, hĺbka 220 cm, hĺbka sedadla 74 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 761,65 €
s kódom
3 249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stojacia lampa Alish
Béžová, kovová, 30x47x142 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Abas
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Lis na citrusy Top Tools
Plastový
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
43 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roger la Borde
Zápisníky Butterfly Garden
64 str., formát A6, bez potlače/linajkový
(2)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Monroe
Prateľný, syntetický, bez vlasu, čierno-biely, 120x180 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Tácky v súprave Hummingbirds
4 ks, korkové, sivé, 10x10 cm
(3)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Coucou
Nástenný, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Pumpkins
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/oranžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavomodrá/sivá, 70x133 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Mikroplyšová, vínovočervená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
UMAGE
Nástenný vešiak Hang in There
S poličkou, kovový, čierny, šírka 10 cm, výška 10 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Yanis
Prateľná, biela, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
22 x 22 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sorrel Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, svetlohnedé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Salcombe Boats
S potlačou, biely, 180x180 cm
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Záchodová doska Vitamine
37 x 41,5 cm, svetlozelená
(23)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Difuzér Casita
Objem 10 ml, ø 17 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Seramik
Prateľná, modrá, 40x60 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Navalon
Keramický, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rolser
Nákupná taška Com Tweed Polar Black Tube
Na kolieskach, 53 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
129,20 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Alpine
Na dvojlôžko, na gombíky, geometrické, sivé, 200x200 cm
(55)
Na sklade
Posledný kúsok
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
209
210
211
...
527
Načítať viac