Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 431 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Larsson Geo
Sivá, 18x88 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, biela, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Colorful
50 str., formát A5, bez potlače
(2)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Nádobka na mydlo Slim
Plastová, čierna, 8x8 cm, výška 4 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Doštička Zairin
Servírovacia, drevená, 25 x 20 cm
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
Neónová svetelná dekorácia Plexy
LED, ružová, 5 W, 40x2 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Počet dielikov 1000
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave
6 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 75 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
7,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Odpočívadlo pre mačky
Látkové, béžové, 27x35 cm, výška 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Termohrnček Eco
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, červená/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
228 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1452
Prateľný, syntetický, bez vlasu, béžový, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Novinka
LEIFHEIT
Poťah na žehliacu dosku Cotton Classic L/Universal
Bavlnený, svetlomodrý, s kvetinovým vzorom, 140x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
LEIFHEIT
Poťah na žehliacu dosku Perfect Steam L/Universal
Bavlnený, modrý, s kvetinovým vzorom, 140x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Behúň na stôl
37x136 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x48 cm
(3)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Lottie Floral Embroidery
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, s kvetinovým vzorom, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na poháre v súprave Party people
12 ks, silikónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Junior
V striebornej farbe, sklenená, do zásuvky, 37x6,5x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Allstar
Háčiky v súprave Parma
2 ks, bez vŕtania, plastové, čierne
(4)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Abstract Lines Beige
Z recyklovaného plastu, béžová, 40x70 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Pohlcovač vlhkosti Cat
Tmavosivý
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Pokladnička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Vitaus
Koberec In Bloom
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Bonami
Bonami Club PLUS - Ročný plán
(4)
Na sklade
30 €
Do košíka
Do košíka
Bonami
Bonami Club PLUS - Mesačný plán
(10)
Na sklade
4,99 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Asiatic Carpets
Koberec Super Snug
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, slonovinový, 160x230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
156,40 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Asiatic Carpets
Koberec Oslo
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 200x275 cm
Na sklade
Posledný kúsok
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Kalune Design
TV stolík Aurelia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, krémovobiely, šírka 180 cm, výška 45 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
221,85 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Váza Pandora
Z recyklovaného skla, modrá, ø 19 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Lampáš
Bambusový, ø 30 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Kanvica na čaj Pearl
500 ml, so sitkom, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Encantar
Okrovožltá, kovová, ø15x38,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Artevasi
Obal na kvetináč Melissa
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 23 cm, výška 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Axolotl
400 ml, svetloružový
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Zrkadlo Illume
Nástenné, s osvetlením, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
148,75 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Jinzo
S kvetinovým vzorom, béžový, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
MSV
Sprchový záves Poissons
180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Beachvibe
Zamatová, s potlačou, modrá/béžová, 100x180 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Munro Stag Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, geometrické, červené, 230x220 cm
(1)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Panvice v súprave Space
3 ks, s keramickým povrchom, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Stojacia lampa Marzeo
V mosadznej farbe, s ohýbateľnou konštrukciou, 43x20x162 cm
Na sklade
Posledný kúsok
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Crazy Love
Na dvojlôžko, na patentku, obojstranné, bavlnené, s nápismi, čierne, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Vipack
Zostava detského nábytku Forrest
2 ks, z dubového dreva, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
1 834,30 €
s kódom
2 158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
210
211
212
...
526
Načítať viac