Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 362 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Závesná, oceľová, matne čierna
(6)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Marigold
Zelená, papierová, do zásuvky, ø45x19 cm
(13)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Bea
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, svetlohnedý, 93x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Solea
Biely/hnedý, ø 180 cm
(6)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Woodland Fox
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7 cm, výška 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
20,5x30 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
5,94 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
House Nordic
TV stolík Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 100 cm, výška 45 cm, hĺbka 36 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Heltie
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, štruktúrované, biele, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Sigrid
Syntetický, bouclé, bez vlasu, oranžový, 154x230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
129,20 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Compact
Teleskopická/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami
Nákupná taška Bonami
(47)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Jules
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Keter
Záhradné kreslo Lowa
Plastové, tmavosivé, nosnosť 110 kg, šírka 62 cm, výška 89 cm, hĺbka 60 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
86 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, krémovobiele, 229x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Mirror Ball Mini
6 ks, plastové, ø 4 cm
(3)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 6 ks
Obľúbené
WMF
Dlhé lyžičky v súprave Nuova
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, sivé
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
22,96 €
3,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
23x38,5 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rohožka
Čierna/hnedá, 40x60 cm
(63)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Shira
Jutový, bouclé, bez vlasu, so strapcami, okrúhly, biely/v prírodnej farbe, ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Marquina
Umývateľný, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivý, ø 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Tescoma
Forma na bábovku Delicia
29 x 16 cm, kov
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Tropea
Biele/v striebornej farbe, z opálového skla, IP44, 23x23x15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Decore
Vnútorný a vonkajší koberec Afra
Obojstranný/prateľný, syntetický, z recyklovaných vlákien, bez vlasu, hnedý/béžový, 120x180 cm
(10)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Ohnisko Etna
Ø 81 cm, výška 45 cm
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Záhradný jedálenský stôl Pizarra
Skladací, tmavosivý, 70x115 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
147 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, žltý, šírka 61 cm, výška 20 cm, hĺbka 6,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania/rohová, kovová, čierna
(10)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Novinka
LEIFHEIT
Poťah na žehliacu dosku Perfect Steam S/M
Bavlnený, modrý, s kvetinovým vzorom, 125x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Pacali
Biele, kovové, LED, 31x16x12 cm
(1)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Cukornička Sablo
Keramická, svetlosivá/béžová, objem 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
Ø 35 cm , kameninová
Na sklade
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Wari
V prírodnej farbe, 50x45 cm, výška 54 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 73,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky Glam
Kovový, žltý/v zlatej farbe, 18,5x25,5 cm, výška 60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Sušiak na bielizeň Petal
Závesný, béžový, plastový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s potlačou/s kvetinovým vzorom, ružové, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Coffee
20x20 cm, 2 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Fiorano
Čierne, oceľové, ø60x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (3)
-15 % s kódom
Opviq lights
Stropné svietidlo Kurt
V medenej farbe, kovové, ø48x35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Demižón
5 l, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Varná kanvica Anett
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 2,3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
214
215
216
...
525
Načítať viac