Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 345 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Winnie the Pooh "Smile"
Bavlnená, žltá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tlačený, na plátne
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Quick-Fit
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Boxed
Digitálny, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Montalfano
Z polyresínu, biely, 300 ml, 7,5x8 cm, výška 16,5 cm
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Závesné svietidlo Asteria Medium
Oranžové, oceľové, LED, ø43x14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Dramatic Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 200x200 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Hračka Wand – Fairies in the Garden
Látková/papierová, vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Rohožka Welcome Plants
Z kokosového vlákna, tmavomodrá, 73x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Foutastic
Utierky v súprave Cake
6 ks, bavlnené, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, biele, 400 ml
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Tunga
Biele, hliníkové, LED, so senzorom pohybu, 23x13x12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
93,50 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Šatníková skriňa Space
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 78 cm, výška 175 cm, hĺbka 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Pecky
Štruktúrovaná, bavlnená, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Módny doplnok Fairies in the Garden
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Čistič labiek
Modrý
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detský stan Astro
Do postieľky, modrý, 85x95 cm, výška 100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Organizér Sharpener
Na písacie potreby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Závesné svietidlo Luminary
Vínovočervené/svetlomodré, kovové, so stmievačom, ø25x26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Magnetická lišta
Kovová, čierna
(75)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Life Is Better With a Cat
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Tablo Krem
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 25x65 cm
(9)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
5,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 95 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
565,25 €
s kódom
665 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Ouessant
270 ml, sklenený
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Cukrárska súprava na zdobenie
Počet nástavcov 4 ks
(27)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Autíčko Cement Mixer
Drevené, vhodný vek 1+, 7,5x13,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Holmegaard
Váza Forma
Sklenená, 10,5x10,5 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Melange
Ľanový, 40x200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rotho
Úložný box Evo Total
S vekom, plastový, objem 15 l, 39x28x23 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Orion
Forma na srnčí chrbát Grande
31 x 12 cm, kov
(4)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Detské stropné svietidlo Ugglarp
Biele, sklenené, prisadené , ø39x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň na schody Kira
Jutový, v prírodnej farbe, 60x600 cm
Na sklade
Posledné kúsky
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie ryže
Ø 18 cm, plastová
Na sklade
24,48 €
s kódom
28,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Vansbro
Relaxačné, polohovacie, antracitové, výška zadnej opierky 50 cm, výška sedadla 49 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
607,75 €
s kódom
715 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 12 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
8,30 €
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Christmas Mystery
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 10 cm, dĺžka 10 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves
Biely, 120x200 cm
(8)
Na sklade
15,03 €
s kódom
17,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Spoločenská hra Pexeso Iconic Buildings
Vhodný vek 12+
(1)
Na sklade
17,83 €
s kódom
20,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Nôž Master
Sekáčik, dĺžka čepele 18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,59 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Modulárna podnožka Bellis
Z textílie buklé, béžová, šírka 94 cm, hĺbka 94 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
428,40 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Riley
Na ovocie, keramická, modrá, ø 24,5 cm, objem 1,4 l
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, oranžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, sklenený, v ružovo zlatej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
215
216
217
...
525
Načítať viac