Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 188 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Zenker
Vykrajovač Lamb
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,53 €
s kódom
8,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Závesné svietidlo Stage
Čierne, kovové, LED, 20x22x27 cm
Na sklade
Posledný kúsok
118,15 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Long Leaves
5 ks
(6)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Cadeo
Modrá/ružová, 130x160 cm
(1)
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Samolepka
Proti vtáctvu, na okno, 33x23 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Dallas
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stojan na topánky
Kovový, v striebornej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 59 cm, výška 71 cm, hĺbka 29 cm
(108)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Stolová lampa Shape
Biela, keramická, 23x23x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Soška Hallam
Z polyresínu, 10x10 cm, výška 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Strawberry Thief
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(10)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Pegasus 200
Biely/modrý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 20 m
(20)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Svietniky v súprave
2 ks, sklenené
(3)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave DoorStore
2 ks, so stojanom, plastové, 31 x 24,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Zvonček
Kovový, 14x13 cm, výška 25 cm
(123)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Manila
Syntetický, bouclé, bez vlasu, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Podložka do mikrovlnky
25,5x26,5 cm, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 50 ks
Blomsterbergs
Zdobiace vrecká v súprave
50 ks, plastové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Pumpkin L
Plastový, s potlačou, oranžový, ø 24 cm, výška 27 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Mačací záchod Vintage
Plastová, biela, 51x38,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
58 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Federica Bassi
Kabelka
Kožená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na toaletný papier
So štetkou, bambusový, v prírodnej farbe, 21x36 cm, výška 82 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bavlnený, s vianočným motívom, s potlačou, zelený, 137x229 cm
(2)
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Annie
Na dvojlôžko, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, biele/sivé, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 10 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539053
10 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x panvica/2x rajnica/3x pokrievka
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
16,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sheep
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Eshe
Biela/v prírodnej farbe, keramická, ø17x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč Duo
Kovová, 26x34 cm, výška 19,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Nomad
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Crystal Snowman
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, 25x10x26 cm
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Marbeya
Menčestrová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do L, hnedá, štvormiestna, šírka 275 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 629 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Markslöjd
Závesné svietidlo Dual
Biele/čierne, papierové, ø60x58 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Etna
Bavlnená, pruhovaná, 30x50 cm
(1)
Na sklade
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 28 cm, kameninový, sivý
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Latina
Na šalát, kameninová, tmavofialová, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Metaltex
Obracačka Dyna
Plastová
(17)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Plastový, béžový, 17x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dekoratívna misa Shell
Z polyresínu, 33x27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Forma na nanuky Bonnie the Bunny
Plastová
(85)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Skrinka na kľúče
Závesná
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Ingi
Papierová, ø 9 cm
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Uterák Block
Froté, bavlnený, hnedý, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, kovový, čierny, ø 22x11 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Taupe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Dózy v súprave
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na cestoviny, sklenené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové, biele
(61)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
222
223
224
...
523
Načítať viac