Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 175 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Blue Flowers
Prateľná, biela/modrá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vreckár na detskú postieľku Laily
Bavlnený, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
11,63 €
s kódom
13,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Bayado
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Alipa
Čalúnená, dvojmiestna, sivá/béžová, nosnosť 260 kg, šírka 167 cm, výška 85 cm, hĺbka 88 cm
Na sklade
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Golvy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, ľanová, v prírodnej farbe, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Hlboký , ø 20,5 cm, keramický, ružový
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Ručne vyrobený, terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12 cm, výška 8,5 cm
(78)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x15,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Norlen
160x200 cm, bez čela, s roštom, z brezového dreva, povrchová úprava: dyha, hnedá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (3)
+ Rozmer (2)
Premium
Kave Home
Dekoratívna tácka Kaili
Kovová, ø 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,72 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Misa Banda
Na ovocie, keramická, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
55,72 €
s kódom
65,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 8x25 cm, výška 3 cm
(13)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky na vlasy v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce, bavlnené, ružové, 20x13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Compactor
Stojan na oblečenie Under Stairs
Teleskopický/pojazdný, kovový, čierny, 92x42 cm, výška 170 cm
(20)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke Parasol
V striebornej farbe, kovová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Aries Canvas Paper Laminate
Kancelársky, čierny
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Zrkadlo Viva
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, 18,5x23 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Akumulátorový vysávač Rotaro PowerVac 2v1 20V
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
156 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, svetlohnedé, 50x70 cm
(10)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Mini Hearts
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, červené/biele, 200x220 cm
(6)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Ina
Biela, kovová, LED, na baterky, na diaľkové ovládanie, dĺžka 200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(55)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Grinch
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/sivá, s vianočným motívom, bavlnená, 200x140 cm
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Circles
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické/s potlačou, svetlohnedé, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Stolová lampa Asteria Move Mini
Krémovobiela, mramorová, LED, so stmievačom, IP44, ø12x25,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Joan
Zamatová, s ornamentmi, 60x60 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, hnedý/béžový, 50x100 cm
(6)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Campur
Kovová, výška 58 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
123,25 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Košík
Závesný, kovový, čierny, 10x39 cm, výška 75 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Difuzér Drop
Elektrický, ø 17 cm, výška 16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Nástenné svietidlo Stiva
V bronzovej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 14x21x28 cm
(6)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Antartic
Sivá, 10x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Spirella
Tyč na sprchový záves Kreta
Teleskopická, kovová, v matne zlatej farbe, 125 - 200 cm
Na sklade
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Animal Crackers
5 ks, s vianočným motívom
(6)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Amalia
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, s kvetinovým vzorom, oranžové, 200x220 cm
(2)
Na sklade
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál Acero
Oceľový, čierny, šírka 80 cm, výška 81 cm, hĺbka 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Švihadlo
(9)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 123 h, ø 10 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Freya
Biela, kovová, LED, so stmievačom, ø18x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
7x32 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Faustine
Z mikrovlákna, biela/sivá, 220x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Soleimio
Jutové, s potlačou, ø 38 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňové organizéry v súprave
4 ks, plastové, 17x13 cm, výška 10 cm
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
223
224
225
...
523
Načítať viac