Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 176 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňové organizéry v súprave
4 ks, plastové, 17x13 cm, výška 10 cm
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Floressia
Voálová, závesný systém tyč, biela/v striebornej farbe, 140x240 cm
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Vrecko na náradie Denim
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Súprava riadu Metalic
9 ks, smaltová, 3x hrniec/3x rajnica/3x pokrievka, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
101,99 €
s kódom
119,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Odmerka Classic
Plastová
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Household Pleasure
Poštová schránka
40x10 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Harry Potter "Hedwig"
40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Mixed Wild Mushroom
Z recyklovaného plastu, tmavomodrá, 60x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
GTV
Závesné svietidlo Marisa
Biele, kovové, ø40x175 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Rohožka Marco
Čierna, 45x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Tortové stierky v súprave
3 ks, plastové
(120)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Flowers
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(3)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Stripe
2 ks, na baterky, svetlozelené, ø 2 cm, výška 25 cm
(7)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Black Marble
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tmavosivý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Obľúbené
LEIFHEIT
Poťah na žehliacu dosku Perfect Steam - Air Board Express S/M
Bavlnený, biely/čierny, s kvetinovým vzorom, 125x40 cm
(24)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
My House
Deka Marble
S baránkom, béžová, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Ohnisko
Ø 61 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Vianočná ozdoba Heart Children
Z nehrdzavejúcej ocele, 7 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Soľnička a korenička Ragdoll Cat
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Excel
Dvojposchodový, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 31,5x46,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, nežehlivé, pruhované, svetlosivé, 200x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Nori
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, štruktúrované, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Addis
Poťah na žehliacu dosku Medium Perfect Fit
Bavlnený, oranžový, s potlačou, 110x35 cm
(7)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Mini
Sivé, kovové, IP44, 12,5x10x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na záhradný vankúš
S potlačou/s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Minnie "Purple"
Fleecový, ružový, 40x40 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Skagen
Sivý, porcelánový
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Heart of the Forest
5 ks, s vianočným motívom
(4)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Figures
8 ks, drevené, 5 cm
(8)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Detský záhradný set Piknik
Drevený, 87x89 cm, výška 50 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Winter
Kameninová, krémovobiela, 300 ml
(1)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Autíčko Balloon-powered Racer
Vhodný vek 8+, 6x12 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,04 €
s kódom
36,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Nova One
Na vatové tampony, kameninový, oranžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Pippo
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Mikroplyšová, modrá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998802
8 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
151 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Zombie L
Plastový, s potlačou, sivý, ø 24 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Uteráky v súprave Frino
2 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 30x50 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Súprava váz Hammershøi
3 ks, keramické, biele, ø 5 cm, výška 8,5 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Desiatový box To Go
1 l, s príborom, plastový, zelený
(12)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1203
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Vitaus
Detský hrací koberec Soccer Time
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 100x160 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Skrinka na topánky Ecori
S lavicou, bambusová, čierna/v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 90 cm, výška 45 cm, hĺbka 33 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Kôš na bielizeň Country
Plastový, biely, 55 l
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Rámček Isernia
44,5x28,5 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,58 €
s kódom
28,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Paličky v súprave Beckoning Cats
Pre 5 osôb, 5 ks, drevené, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
224
225
226
...
523
Načítať viac