Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 033 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Bing
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Elephant
Keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Detské hodiny DIY Chica
Ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
DEA HOME
Odpadkový kôš Tokyo
Pedálový, plastový, v striebornej farbe, 80 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Utierka Tito
Bavlnená, sivá, 45x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rojaplast
Stojan na kvety
Drevený, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
29,96 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Wednesday "Color"
Čierny, 40x40 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, bavlnený, svetlohnedý, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Premier Housewares
Komoda Vermont
Z masívu paulownie, slonovinová, šírka 76 cm, výška 70 cm, hĺbka 33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
251,60 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Hrniec GrandChef+
Na pečenie, 6 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
67 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Spirella
Odpadkový kôš Adonis
Pedálový, oceľový, matne čierny, 30 l
Na sklade
Posledný kúsok
83 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 3 l
(1)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Lavór
Plastový, červený, 30 l, ø 54 cm, výška 27 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Skladacia hračka Aeroplane
Kovová, vhodný vek 8+
(2)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Selection
Záhradný jedálenský stôl Viking
S artwood doskou, v prírodnej farbe, 90x205 cm
(4)
Na sklade
272 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Háčiky v súprave Rof
2 ks, nástenné, kovové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Dakls
Vianočná ozdoba Train
Z polyresínu, 4 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Stojacia lampa Specter
Biela, kovová, LED, ø25x178 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Cestovný organizér Tower
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Detská stolička
Biela, nosnosť 35 kg
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Love Story
Kukaň Sweet
Pre mačku, sivý, 45x22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Držiak na toaletný papier Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovový, čierny, 6x13 cm, výška 14 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Stojan na papierové utierky
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 15 cm, výška 34 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Chatibulle
Ružový, 180x200 cm
(5)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Závesné svietidlo Millinge
Čierno-biele, kovové, ø50x340 cm
(2)
Na sklade
156,40 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, ružové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Chránič kolien
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Téglik na zubné kefky Time
Betónový, svetlosivý, ø 8 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
18,26 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kávovar President
V striebornej farbe, pákový, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Svietnik Folk Floral
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo King
Biele/v mosadznej farbe, z opálového skla, ø15x139 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kryty na sporák v súprave Moon Cat
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, biely/čierny, 9x6,5 cm, výška 12 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Čistič labiek
Modrý
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Raccoon
Látková, svetlosivá
(3)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Stolová lampa Earl
Biela/v zlatej farbe, sklenená, LED, so stmievačom, ø15,5x14,5 cm
(2)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Rohožka Mimo Mi Casa
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Small Hooky
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 450 cm
(39)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Detský hrací set Shopping playset
Vhodný vek 3+, BPA free
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
V prírodnej farbe, 7x18 cm, výška 1,5 cm
(313)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
22x22 cm, výška 23 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky A
90 ks, sťahovacie, 4,5 l
(4)
Na sklade
20,40 €
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Kovový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
235
236
237
...
524
Načítať viac