Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 000 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské obliečky so svietiacim efektom Lion King "Best friends"
Na jednolôžko, obojstranné, na zips, svetložlté, bavlnené, 140x200 cm
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(5)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Spirella
Oporná podložka do vane Alaska
Plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Téglik na zubné kefky Smart
Plastový, biely, ø 7 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
VacuVin
Krídlová vývrtka
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Deco Pleasure
Zostava detského nábytku Pencil
3 ks, z borovicového dreva
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, svetlosivý, 70x58 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rojaplast
Vyvýšený záhon
Kovový, 60x60 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
32,10 €
s kódom
37,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Trigone
Na jednolôžko, na patentku, z mikrovlákna, geometrické, biele/sivé, 140x200 cm
(6)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
LED lampáš Tint
Modrý, sklenený, LED, prenosný, so solárnym panelom, IP44, 9x9x15 cm
(26)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny DIY Sunset
Nástenné, ø 35 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Keter
Záhradný jedálenský stôl Porto Nova
Plastový, hnedý, 94x194 cm
Na sklade
Posledný kúsok
200,60 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detský príbor Lili
3 ks, plastový/zo silikónu, ružový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
11,78 €
s kódom
13,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
s kódom
17,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Coral
Ø 25,5 cm, výška 61 cm
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Voiline
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 60x90 cm
(7)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Zilverstad
Rámček Family Tree
27x18 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Homemania Decor
Deka Cozy
Pletená, bavlnená, čiern-obiela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detský vankúšik Moony
Okrovožltý/modrý, 23x27 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
18,63 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Panvica Marble Professional
Na palacinky, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 28 cm, na indukčný varič
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,17 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Candellux Lighting
Detská lampička Cloud
Ružová, z MDF, LED, do zásuvky, 31x3,5x15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň STAR
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 21 m
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
66 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Termohrnček Ellipse
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviový zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Hani
Bambusová, ø 33 cm
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Misa Toppu
Na ovocie, kameninová, béžová, ø 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
127,49 €
s kódom
149,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave
4 ks, 100 ml, na espresso, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Wisteria
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/fialové, 200x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nástenný vešiak Antlers
Kovový, hnedý, šírka 5 cm, výška 13 cm, hĺbka 29 cm
(27)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Bon Appetit
Kovová, ø 48 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Classic 180 Solid
Biely/modrý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(24)
Na sklade
33,28 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jayana
Prateľná, WC, biela/ružová, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
LIND DNA
Prestieranie Curve L Double Nupo
Z eko kože, 37x44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Gold on Pink
4 ks, s vianočným motívom, pruhované, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
KIS
Úložný box Scuba Box
S vekom, plastový, čierny, objem 43 l, 49,5x39x34 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Dakls
Svetelná dekorácia
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, LED, na USB, ø8x9,5 cm
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Hostile Behaviour
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ELTAP
Rohová pohovka Blezalt
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, taupe, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 150 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 299 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Vaiana
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Chicory
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, hnedé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
236
237
238
...
524
Načítať viac