Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
51 968 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Southampton
S keramickou doskou, 90x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
785,40 €
s kódom
924 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava nožov Leura
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: keramika
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Silves
Prateľný, syntetický, s prímesou bavlny, bouclé, bez vlasu, krémovobiely, 60x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Mouton
Biela, 7x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Neat
26x5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
32,02 €
s kódom
37,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Wild Life
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, modrá, 140x220 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Ceduľa Welcome
Liatinová, 21x5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Paličky v súprave Wagara
Pre 5 osôb, 5 ks, drevené, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Obrus Bloom
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Stojan na umývacie prostriedky Piro
Kameninový, čierny, 9x17 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rolser
Schodíky M3 ALU
Kovové, čierne, s protišmykom, 70 cm, nosnosť 150 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
83 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
16,15 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrôtový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Vedro A
Kovové, v striebornej farbe, ø 25 cm, výška 22 cm, 8 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Vaiana
Fleecový, 40x40 cm
(1)
Na sklade
8,97 €
s kódom
10,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Sayla
2 ks, sklenené, ø 8 cm
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Detská obliečka Seashells
Do postieľky, na gombíky, modrá, 100x135 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočná figúrka Chris
Polyresinová, výška 14,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Design Letters
Váza Favourite
Porcelánová, tmavozelená, ø 5,5 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Reality
Stropné svietidlo Viale
Čierne, kovové, LED, s ohýbateľnou konštrukciou, 16x54x5 cm
(1)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Maxima
510 ml, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Zrkadlo Hall
Nástenné, ø 50 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
My House
Deka Stripe
Béžová, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mioli Decor
Obliečky na vankúše v súprave Tuffet
2 ks, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Arrivals Departures
Z recyklovaného plastu, čierna, 40x70 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Detský kôš na hračky Mimo Eclectic Horse
Látkový, s potlačou, biely, ø 38x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, biela, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detský hrací koberec Hyde Park
Prateľný/ručne tkaný/s hračkami, bavlnený, s nízkym vlasom, zelený/krémovobiely, 90x130 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
166 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Rámček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Vnútorný a vonkajší koberec Gemini
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
103,70 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Veniec
Ø 54 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Chňapka
Bavlnená, sivá, 20x20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Delta
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Shankar
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiano
3 ks, kameninové
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Úložné boxy v súprave Honey
2 ks, dekoratívne, cínové, ø 11x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Odkladací stolík Pensacola
V prírodnej farbe, 45x45 cm, výška 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Camilo
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 20 cm, dĺžka 20 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
10,58 €
s kódom
12,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hartman
Záhradný sedák Bora Bora
Čierny, 68x118 cm
Na sklade
Posledný kúsok
113,90 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Cleonis
Biela, 50x80 cm
(6)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 12,5 cm, výška 5 cm
(284)
Na sklade
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kartos
Súprava na korešponenciu Venice
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998802
8 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
151 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Inka
Na šalát, porcelánová, svetloružová, ø 7,5 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
520 ml, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
239
240
241
...
524
Načítať viac