Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 094 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Šálky v súprave Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/sivé, 180 ml
(55)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
7,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Moka kanvička Moshi
400 ml, kovová, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
25,22 €
s kódom
31,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Džbán Fattoria
Keramický, biely, 2,04 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,29 €
s kódom
31,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Vialli Design
Karafa Mia
900 ml, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
25,60 €
s kódom
32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kanvica na čaj Tower
600 ml, so sitkom, plastová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, tmavosivé, ø 10 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
5,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Hrnčeky v súprave Bridge
4 ks, 350 ml, sklenené
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 23. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(8)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi
330 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(7)
Na sklade
26,10 €
s kódom
32,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
26,24 €
s kódom
32,80 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Sagaform
Poháre v súprave Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whisky
(309)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Minoa
3 ks, keramické, na espresso, tmavomodré, 190 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
10,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
520 ml, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Kanvica na čaj Amo
1,5 l, so sitkom, sklenená, biela
(35)
Na sklade
26,54 €
s kódom
33,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v tmavo prírodnej farbe, ø 10 cm
(7)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v svetlo prírodnej farbe, ø 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Kanvica na čaj
500 ml, so sitkom, sklenená, svetlohnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Filtračná kanvica Whiteline
Plastová, 3 l
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 270 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press
Objem 1 l, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,81 €
s kódom
33,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Džbán Kusintha
Sklenený, 1,2 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave
6 ks, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
5,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 100 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
5,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
23
Načítať viac