Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 096 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanierik Duna
Kameninový, ružový, ø 14,5 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanierik Nuance
Porcelánový, svetlosivý, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Sferico
2 ks, sklenené, na espresso/dvojstenné, 70 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio Duo
2 ks, 250 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
Na sklade
Posledné kúsky
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, čierne, 100 ml
(28)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
6,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 280 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 290 ml, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 620 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Srdíčka
2 ks, keramické, na cappuccino, biele, 230 ml
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Hrnček Basic White
380 ml, porcelánový, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
5,44 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Resto
Porcelánový, hnedý, ø 15 cm
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Decora
390 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Frosty Flakes
410 ml, sklenený
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavomodrá, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 130 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duna
Kameninová, vínovočervená, 220 ml
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 380 ml, keramické, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Eden
6 ks, 250 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
7 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, sivobéžové, 360 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
22,73 €
s kódom
28,41 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Barmanská lyžička Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Barmanská odmerka Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 15,5 cm
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Ovio
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso/dvojstenné
(66)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, čierna, 80 ml
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 570 ml, na koktail
(4)
Na sklade
23,48 €
s kódom
29,35 € bez kódu
7,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
5,90 €
s kódom
7,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Barové sitko
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Azul
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami
Hrnček Domov tu
260 ml, porcelánový, biely
(67)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hendi
Lopatka na ľad
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac