Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Natural
4 ks, textilné, v prírodnej farbe, 10x10 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Martini
4 ks, textilné, zelené/hnedé, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
3,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 460 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Whiteline
6 ks, porcelánové, na cappuccino/s tanierikom, biele, 110 ml
(62)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Alda
6 ks, 300 ml, na whisky
(290)
Na sklade
20,58 €
s kódom
25,73 € bez kódu
4,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Mistletoe
4 ks, textilné, s vianočným motívom, biele, 10x10 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave White Botany
4 ks, textilné, biele/zelené, 10x10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Mistletoe
4 ks, textilné, s vianočným motívom, v prírodnej farbe, 10x10 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Red Natural Stripes
4 ks, textilné, červené/v prírodnej farbe, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Floral
4 ks, textilné, ružové, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave White
4 ks, textilné, biele, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Dark Grey
4 ks, textilné, tmavosivé, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Christmas Green
4 ks, textilné, zelené/khaki, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Red Gingham
4 ks, textilné, červené/sivé, 10x10 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Lava Falls
4 ks, textilné, červené, 10x10 cm
(8)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lievik na víno
Z nehrdzavejúcej ocele
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(35)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Revera
6 ks, 370 ml, z recyklovaného skla
Doručenie od 23. 10. 2026
21,44 €
s kódom
26,80 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Moss Green
4 ks, textilné, okrovožlté/zelené, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(278)
Na sklade
Posledné kúsky
22,17 €
s kódom
27,71 € bez kódu
4,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,20 €
s kódom
27,75 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
4,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, svetlosivé, ø 10 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
4,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, so stojanom, silikónové, čierne, ø 10 cm
(47)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
16,55 €
s kódom
20,69 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 12 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave
4 ks, sklenené, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, tmavosivé, ø 10 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
5,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kliešte na ľad
Z nehrdzavejúcej ocele
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pohár Verde
400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Verde
310 ml, sklenený, zelený
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Verde
430 ml, sklenený, zelený
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac