Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 096 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, béžové, 100 ml
(212)
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
8,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Šálka Louka
Porcelánová, s tanierikom, biela/fialová, 280 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Retro
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Hrnček Squito
300 ml, porcelánový, na latte, biely
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Xmas Tree
380 ml, porcelánový, biely
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na latte, hnedá, 300 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 100 ml
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Retro Meadow
4 ks, korkové, žlté, 10x10 cm
(134)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Forma na nanuky Bonnie the Bunny
Plastová
(85)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Meridian
Slonovinový, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Artisan
Kameninová, zelená, 270 ml
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Artisan
Zelený, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Meridian
Zelený/sivý, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, čierna, 160 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Poháre v súprave Padua
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Clarien
300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 100 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Podložka pod čajovú konvicu Jang
Čierna, z liatiny
(138)
Na sklade
6,86 €
s kódom
8,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
4 ks, 370 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
8,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jang
2 ks, z liatiny, sivé, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, vínovočervené, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, biela, 280 ml
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Šálka Eau
Porcelánová, krémovobiela, 320 ml
Na sklade
7,06 €
s kódom
8,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Tácky v súprave Charm
4 ks, kovové, v zlatej farbe, 9,5x9,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, biely
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Flower Garden
240 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Snowman
380 ml, porcelánový, biely
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, fialový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šálka Julnet
Keramická
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Bauhaus
4 ks, korkové, 10x10 cm
(18)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Pohár Fuyu
175 ml
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Essential
360 ml, na whisky
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Meridian
Kameninová, slonovinová, 240 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Homestead
4 ks, korkové, svetlomodré, 10x10 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
23
Načítať viac