Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 094 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Pohár Fuyu
175 ml
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Šálky v súprave Statek
6 ks, keramické, na espresso, krémovobiele, 90 ml
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
2,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Šálky v súprave Statek
6 ks, keramické, na latte, krémovobiele, 340 ml
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Metlička na matchu
V prírodnej farbe, bambusová
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Svetlozelená/v prírodnej farbe, keramická
(13)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press Otto
Objem 800 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press Moshi
Objem 600 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledný kúsok
19,74 €
s kódom
24,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,47 €
s kódom
28,09 € bez kódu
5,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Narvik
1,1 l, so sitkom, z nehrdzavejúcej ocele, slonovinová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
21,79 €
s kódom
27,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jang
2 ks, z liatiny, sivé, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, vínovočervená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, vínovočervené, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledné kúsky
20,15 €
s kódom
25,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Narvik
1,1 l, so sitkom, z nehrdzavejúcej ocele, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
80,80 €
s kódom
101 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Skagen
Sivý, porcelánový
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Moka kanvička Moshi
400 ml, kovová, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
25,22 €
s kódom
31,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Umea
Keramická, sivobéžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Kobe
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Skagen
2 ks, porcelánové, biele, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledné kúsky
21,79 €
s kódom
27,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, béžová
(164)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, béžové, 100 ml
(212)
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
8,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
800 ml, so sitkom, z liatiny, sivá
(177)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 260 ml, na sekt
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 60 ml, štamperlík
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, zelená, 70 ml
(2)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
22,73 €
s kódom
28,41 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Black/Amber
Keramická, na espresso/s tanierikom, jantárová, 70 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,71 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, čierna/modrá, 70 ml
(1)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna/modrá, 240 ml
(2)
Na sklade
11,86 €
s kódom
14,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,88 €
s kódom
9,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,71 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Matcha súprava Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
V prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Príslušenstvo k vínu The Essentials Wine Tools
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Čajové príslušenstvo The Essentials Tea Tools
Fialové
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
23
Načítať viac