Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručenie od 26. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Kávový mlynček Franca
Drevený
Doručenie od 26. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 365 ml, na sekt
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Poháre v súprave Padua
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Sitko na kávu Salento
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 26. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Boston
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Boston
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 26. 10. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Džbán Padua
Sklenený, sivý, 1,2 l
Doručenie od 26. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(164)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelánový, biely
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Cloud Dancer 11-4201
Porcelánová, na espresso, biela, 120 ml
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kanvica na čaj Tower
600 ml, so sitkom, plastová, čierna
Doručenie od 15. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Sagaform
Poháre v súprave Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whisky
(309)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kanvica na čaj Louka
1 l, porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Čajová súprava Louka
Porcelánová, biela/fialová, objem hrnčekov 280 ml, objem kanvice 400 ml
(2)
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Louka
430 ml, porcelánový, biely/fialový
(6)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šálka Louka
Porcelánová, s tanierikom, biela/fialová, 280 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Džbán Nirela
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 1,7 l
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šálky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, s tanierikom, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šálka Julnet
Keramická
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Set na prípravu koktailov Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
5,08 €
s kódom
6,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Poháre v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Hrnček In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Na sklade
Posledný kúsok
10,36 €
s kódom
12,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Tea Time
420 ml, keramický, čierny
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvica na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, čierna
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Filtračná kanvica Carbo
Modrá, 3 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
...
23
Načítať viac