Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 094 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Šálky v súprave
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, tmavomodré, 210 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, krémovobiely
(13)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, v horčicovej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Tácky v súprave
8 ks, so stojanom, z plsti, čierne
(49)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Tácky v súprave Uncinetto
6 ks, papierové, ø 11 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Tácky v súprave Chocolate
6 ks, papierové, ø 11 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémovobiele
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, sivý/hnedý
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, hnedý
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, ružový
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jatoba
450 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Džbán s vekom
Sklenený, 1,5 l
(34)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Whiteline
6 ks, porcelánové, na cappuccino/s tanierikom, biele, 110 ml
(62)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvica na čaj
800 ml, so sitkom, sklenená
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vínne príslušenstvo
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kávový mlynček
Z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Dark Grey
4 ks, textilné, tmavosivé, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Natural
4 ks, textilné, v prírodnej farbe, 10x10 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Martini
4 ks, textilné, zelené/hnedé, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Floral
4 ks, textilné, ružové, 10x10 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
18,34 €
s kódom
22,93 € bez kódu
11,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 50 ml, štamperlík
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
s kódom
23,75 € bez kódu
11,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Na sklade
18,33 €
s kódom
22,91 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Lily
2 ks, 320 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Lily
2 ks, 320 ml
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Na sklade
18,40 €
s kódom
23 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 390 ml, na sekt
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,79 €
s kódom
22,24 € bez kódu
11,12 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,34 €
s kódom
22,93 € bez kódu
11,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Homestead
4 ks, korkové, svetlomodré, 10x10 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Bauhaus
4 ks, korkové, 10x10 cm
(18)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave English Meadow
4 ks, korkové, svetlomodré/svetlosivé, 10x10 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Srdíčka
2 ks, keramické, na cappuccino, biele, 230 ml
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade
3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v svetlo prírodnej farbe, ø 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v tmavo prírodnej farbe, ø 10 cm
(7)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, ratanové, hnedé, ø 10 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Pawsome Parent
350 ml, keramický, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Hrnček Tulip Meadow
75 ml, porcelánový, fialový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, zelená/čierna, 240 ml
(3)
Na sklade
11,07 €
s kódom
13,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
23
Načítať viac