Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 094 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Lola
6 ks, 200 ml, na whisky
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 280 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 360 ml
(26)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 250 ml
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 330 ml
(13)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 90 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na whisky Jaxon
1,28 l
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, tmavomodrá, 250 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 250 ml
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šejker s príslušenstvom Aurora
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kitchen Craft
Chemex s filtrom La Cafetiere
Sklenený
(15)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Hrnček Favourite
250 ml, porcelánový, zelený
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Hrnček Favourite
250 ml, porcelánový, sivý
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Hrnček Favourite
250 ml, porcelánový, béžový
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Hrnček Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Tácky v súprave Hummingbirds
4 ks, korkové, sivé, 10x10 cm
(3)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Carbon
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,63 €
s kódom
15,79 € bez kódu
7,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Diva
1,5 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Sferico
2 ks, sklenené, na espresso/dvojstenné, 70 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 330 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, drevené, v prírodnej farbe, 12,5x10,5 cm
(24)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Barové sitko
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Lopatka na ľad
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Pride
375 ml, porcelánový
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
22,42 €
s kódom
28,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Very Peri 17-3938
375 ml, porcelánový, fialový
(158)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,78 €
s kódom
39,73 € bez kódu
9,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 570 ml, na koktail
(4)
Na sklade
23,48 €
s kódom
29,35 € bez kódu
7,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 320 ml, na koktail
(39)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lyngby Glas
Karafa Palermo
1,5 l, sklenená
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
10,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 650 ml, na koktail
(8)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press
Objem 1 l, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,81 €
s kódom
33,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Minuet Santhee
1,5 l, so sitkom, sklenená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bitz
Hrnčeky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, čierne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
48,40 €
s kódom
60,50 € bez kódu
15,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Džbán Kusintha
Sklenený, 1,2 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
17
18
19
...
23
Načítať viac