Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, v mentolovej farbe
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Marmore
6 ks, 180 ml, štamperlík
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Karafa Geo
1 l, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
5,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Paula
Kameninová, ružová, 195 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Otvárač na konzervy GoRound
Na konzervy, plastový
Na sklade
Posledné kúsky
19,28 €
s kódom
24,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Shine
So sitkom, kameninová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Maxima
Kameninový, biely/modrý, 1,465 l
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Maxima
510 ml, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Fleur
350 ml, kameninový, na latte, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, ružové/krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
520 ml, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 40 ml, štamperlík
Doručenie od 21. 10. 2026
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Ouessant
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
12 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
430 ml, na pivo
Na sklade
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
300 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 210 ml, na koktail
Doručenie od 21. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 340 ml, na whisky
Doručenie od 21. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 220 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 12 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na cappuccino, čierna, 160 ml
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 620 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Tácky v súprave Layer
4 ks, čierne, 10x11 cm
(1)
Na sklade
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
16,55 €
s kódom
20,69 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na espresso, biela, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 15,5 cm
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 290 ml, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Hrnček Serve
300 ml, kovový, v striebornej farbe
Na sklade
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 16,5 cm
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na latte, hnedá, 300 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Basic White
Porcelánová, na cappuccino, biela, 200 ml
Na sklade
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Barista
Porcelánová, na latte, biela, 280 ml
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac