Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, jantárová
Doručenie od 23. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 150 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavozelená, 270 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové, 230 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavomodrá, 270 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Azul
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, svetlomodrý
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavomodrá, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanierik Nuance
Porcelánový, svetlosivý, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanierik Azul
Porcelánový, biely/modrý, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 330 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Theo
1,25 l, kameninová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Šálka Theo
Kameninová, na cappuccino, čierna, 200 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
22,40 €
s kódom
28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kávový mlynček Collar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Theo
Objem 800 ml, kameninový, čierny
Doručenie od 19. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, modrá, 2 l
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, sivá, 2 l
Doručenie od 19. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Karafa Cool-It
1,5 l, sklenená, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, biely
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade Magnesium+
3 ks, plastové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Džbán Arne Jacobsen
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 2 l
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Arne Jacobsen
1,25 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Arne Jacobsen
Objem 1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Moka kanvička Collar
250 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Súprava na prekvapkávanú kávu Theo
600 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Kanvica na čaj Mottle
900 ml, keramická, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Bloom
300 ml, keramický, krémovobiely
Na sklade
Posledný kúsok
4,80 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Kanvica na čaj Mottle
900 ml, keramická, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Otvárač Drink
Na fľaše, z liatiny
Na sklade
Posledné kúsky
4,80 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
390 ml, na víno
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Tácky v súprave Zera
4 ks, kamenné, v prírodnej farbe, ø 10 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
6,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
180 ml, na sekt
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, modrý
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, v horčicovej farbe
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Tácky v súprave
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac