Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, ružová/krémovobiela, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelánový, biely
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Nini
Keramická, na espresso, svetlozelená/svetloružová, 110 ml
Na sklade
Posledné kúsky
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Squito
Porcelánová, na cappuccino, biela, 165 ml
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Carre
6 ks, 490 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
13,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, červené/žlté/oranžové/ružové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Hrnček Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, béžové, 100 ml
(212)
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
8,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
800 ml, so sitkom, z liatiny, sivá
(177)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Džbán Areca
Sklenený, khaki, 1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Čajová súprava
Sklenená
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 350 ml
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Set na prípravu koktailov Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, tmavohnedý
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Light Green 578
375 ml, porcelánový, svetlozelený
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Cafe
Keramická, na latte, svetlohnedá, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Moka kanvička Moshi
400 ml, kovová, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
25,22 €
s kódom
31,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, tyrkysovomodrý
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Retro
Porcelánová, na espresso, biela/modrá, 110 ml
(1)
Na sklade
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Čajová súprava Surprise Cat
Porcelánová
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Karafa Tap
1,1 l, sklenená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kanvica na čaj Tower
600 ml, so sitkom, plastová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, v horčicovej farbe, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
ONA
Šálky v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové, 230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, krémovobiely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
12,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Otvárač Pike
Na fľaše, z liatiny
Na sklade
Posledné kúsky
6,40 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Forma na ľad Sausage Dog
Silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Winter
Kameninová, krémovobiela, 300 ml
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Kanvica na čaj Metalic
2 l, tmavosivá
Na sklade
Posledné kúsky
19,19 €
s kódom
23,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Vienna
4 ks, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Christy
4 ks, kameninové, krémovobiele, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
23
Načítať viac